Menu

طراحی سایت حرفه ای

 طراحی سایت حرفه ای کلمه ایست که شرکت ها برای جذب مشتری به کار می برند ولی آیا طراحی سایت حرفه ای به این سادگی است ؟ آیا شرکت هایی که ادعا می کنند در طراحی سایت خود از حرفه ای ترین ابزارها و تکنولوژی ها به همراه حرفه ای ترین اشخاص در این زمینه استفاده می کنند ، آیا واقعا چنین کاری را انجام می دهند؟ اگر چنین است چرا یک سایت بعد از چند ماه راه اندازی به حال خود واگذار شده و هیچ درآمدی برای شرکت و یا شخص ندارد؟ چگونه متوجه به حرفه ای شدن یک شرکت و یا یک پلتفرم شویم؟ برخی نکات را در زیر جهت جواب به این سوالات مطرح می کنیم.

 حرفه ای بودن یک سایت فقط به طراحی آن نمی باشد ، اگر شرکت طراحی سایت واقعا حرفه ای باشد باید بازار کسب و کار شما را آنالیز کرده و نکات آن را جهت رونق دادن به سایت شما به کار ببرد مثلا فرض کنید شما یک شرکت لوازم خانگی هستید که می خواهید یک سایت حرفه ای داشته باشید . آیا پلتفرم و طرحی که به شما داده می شود باید همانی باشد که به سایت دیگر در کسب و کار دیگر داده شده است؟ جواب قطعا خیر است ، اگر شرکتی ادعای حرفه ای کردن می کند باید کسب و کار شما را آنالیز کرده و توصیه هایی به شما در زمینه چگونگی طرح ، وارد کردن دیتای مناسب و کلماتی که ممکن است شما در کسب و کار خود برای بالا بردن سایت به آن نیاز داشته باشید ارائه نماید. این امر باعث می شود شما بدانید برای رونق دادن به کسب و کار خود در سایت با چه کلمات کلیدی و به چه روشی این کار را انجام دهید .

 

 

بسیاری از شرکت های طراحی سایت ادعا می کنند که پلتفرم آنها منحصر به فرد می باشد شما باید بدانید یک پلتفرم منحصر به فرد باید شما را از مراجعه زیاد به شرکت و وابستگی به آن بی نیاز کند یعنی برای یک کار ساده نیاز نداشته باشید که بارها و بارها به شرکت زنگ زده و از آنها درخواست نماید آن کار را برای شما انجام دهند که البته قطعا بدون فاکتور جدید آن کار برای شما انجام نمی دهند !!! هزینه بیشتر برای کاری که باید انجام دهند . بنابراین پلتفرمی انتخاب کنید که مجبور نباشید برای نیازهای ابتدای شما وابستگی به شرکت ایجاد نماید . یک پلتفرم باید ماژولار باشد به این معنا که اگر شما در آینده نزدیک یا دور نیاز داشته باشید امکانات جدیدی به سایت اضافه کنید نباید سایت دوباره بازنویسی شود و تنها آن امکانات به صورت ماژولار به سایت شما اضافه شود که این عمر علاوه بر صدمه نزدن به محتوای سایت شما باعث می شود امکان جدید در سایت شما با هزینه کمتر (فقط دریافت امکانات جدید به صورت ماژول) به سایت شما اضافه گردد.