Menu
17
یک UX کار حرفه ای کیست ؟-  قسمت دوم
چکیده: با قسمت دوم از مقاله شناخت یک UX کار حرفه ای با شما هستیم در این مقاله نیز می خواهیم موارد دیگر برای شناخت یک متخصص UX را برای شما بیان نماییم  بهینه سازی وظایف تجزیه و تحلیل وظایف آغازگر یک UX حرفه ای در طراحی سایت می باشد . طراح باید توجه داشته باشد برای در امان ماندن از سردرگمی در برابر مسائل و مشکلات پیش رو باید تحلیل درستی از وظایف خود ... ادامه »
17
یک UX کار حرفه ای کیست ؟ -  قسمت اول
چکیده: امروزه طراحی UX یک استاندارد برای موفقیت در صعنت فن آوری می باشد و طراحی سایت نیز برای موفقیت نیاز به UX مناسب خود دارد برای همین  طراحان زمان زیادی را صرف تولید UX مناسب می کنند . در واقع یک UX کار حرفه ای فقط یک طراح خوب نمی باشد بلکه توانایی و درک درستی از انسان و رفتار آن نیز دارد و آن را در طراحی های خود به کار می برد .  البته متاسفا... ادامه »
16
روش های نوین و متد های جدید در طراحی سایت
چکیده: امروزه طراحان با روش های گوناگون جهت طراحی سایت مورد پسند مشتری و بازدید کنندگان درگیر می باشند ما در این مقاله می خواهیم چند متد خلاقانه و کارآمد جهت طراحی سایت را بیان کنیم . روش بازخورد کاربران از نمونه اولیه در این روش طراح با ایجاد طراحی خود از مشتریان و یا افراد تعیین شده در مورد طراحی نظر می خواهد و از آنها می خواهد در مورد طرح ایجاد شده ... ادامه »
16
مفهوم UX burnout در طراحی سایت و روش های جلوگیری از آن – قسمت پایانی
چکیده: با قمست پایانی از مفهوم UX burnout در طراحی سایت با شما هستیم در این مقاله نیز می خواهیم به بقیه روش های UX burnout را به شما توضیح دهیم . غرق شدن در داده های بیشمار پس از اینکه طراح مشکلات و مسائل مربوط  به طراحی سایت را با اولویت های مشخص اصلی و فرعی طبقه بندی کرد باید مشکلات را گام به گام حل کند هر مشکلی یا مسئله ای را که حل می کند باید ... ادامه »
15
مفهوم UX burnout در طراحی سایت و روش های جلوگیری از آن – قسمت دوم
چکیده: ما شما هستیم با قسمت دوم از UX burnout در طراحی سایت در این قسمت نیز می خواهیم به روش های دیگر و را ه ها مقابله با آن بپردازیم . مواجه شدن با مشکلات زیاد در هنگام طراحی سایت هنگامی که طراح با مشتری خود مصاحبه کرد و نیازها و خواسته های آن را گوش داد . مشکلاتی که هنگام طراحی سایت با آن مواجه می شود را یادداشت می کند . اما مشکل اینجاست که طراح با ... ادامه »
15
مفهوم UX burnout در طراحی سایت و روش های جلوگیری از آن – قسمت اول
چکیده: شاید شما با مفهوم UX burnout در طراحی سایت آشنا نباشید یا اصلا این کلمه به گوش شما نا آشنا باشد . اما حتما وقتی در حال دیدن سایت ها و یا آپ های مختلف در اینترنت بوده اید از شباهت آنها خسته و یا کسل شده اید . بسیاری از کاربران هنگامی که سایتی را می بینند می فهمند که این سایت شبیه سایت های دیگر می باشد و نوعی حس کسل بودن به آنها دست می دهد . همین حس ... ادامه »
14
5 رکن تفکر طراحی در طراحی سایت
چکیده: در این مقاله می خواهیم 5 رکن تفکر در طراحی هنگام ایجاد طراحی سایت را بیان نماییم . اجازه دهید این مقاله را با جمله های استیوجابز در مورد طراحی آغاز نماییم . "بسیاری از مردم به اشتباه فکر می کنند طراحی آن چیزی است که به نظر می رسد و یک روکشی جهت نشان دادن محصول و یا عملکرد سیستم می باشد در واقع طراح است که با طراحی خود محصول را به کاربر نشان می دهد ... ادامه »
13
کتابخانه DesignBold’s برای طراحی سایت
چکیده: یکی از مشکلات بزرگی که بسیاری از طراحان سایت با آن دست به گریبان هستند انتخاب و ویرایش تصاویر مورد نیاز می باشند بسیاری از طراحان دوست دارند با دیدن تصویر مناسب مربوط به کسب و کار مورد نظر خود شروع به ویرایش آن نمایند به جای آنکه از ابتدا شروع به طراحی نمایند این کار باعث می شود که علاوه بر اینکه سرعت طراحی بالا رود از الگو های دیگران نیز بهره مند ... ادامه »
13
رابطه روانشناسی و طراحی خلاقانه
چکیده: شاید بسیاری از طراحان سایت فکر نمی کنند که روانشناسی نقشی را در رابطه با طراحی سایت و یا طراحی آنها بازی کند . در صورتی که این حرف درست نمی باشد . یک درک درست از روح و روان انسان به طراحان اجازه می دهد تا درک درستی از نیازهای کاربران داشته باشند . در واقع با آنکه ابزارهای زیادی در اختیار طراحان برای طراحی سایت می باشد اصول اولیه طراحی درک نیاز کارب... ادامه »
12
طراحی سایت با استفاده از هوش مصنوعی
چکیده: هوش مصنوعی همیشه در تمامی فناوری ها به انسان کمک کرده است حالا محققان در حال تحقیق بر روی هوش مصنوعی برای طراحی UX در تمامی طراحی ها از جمله طراحی سایت  می باشند .  مقالات زیادی در این زمینه و استفاده از هوش مصنوعی در طراحی ها منتشر شده است . الگوریتم  Yury Vetrov در حالی که طراحان امروزه به دلیل کارهای زیاد نمی توانند تمرکز خود را... ادامه »
صفحه 1 از 15ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها