Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
04
چکیده: ایجاد طراحی های نوین و خلاقانه همیشه یکی از چالش های پیش روی طراحان بوده است بخصوص در این دهه که دیوایس های گوناگون با اندازهای مختلف می خواهند از فضای مجازی استفاده کنند و طراحان موظف هستند طرح خود را طوری طراحی کنند که تمامی دیوایس ها از آن به نحوه درستی بهره ببرند . ما قصد داریم در اینجا به برخی از اصلی ترین روش ها که به طراحان برای طراحی تجربه ... ادامه »
04
ردیابی تبلیغات داخل سایت از طریق گوگل آنالیز
چکیده: یکی از کارهای که باید بعد از طراحی سایت انجام داد ردیابی کاربران در صفحات سایت می باشد همچنین بسیاری از طراحان و مدیران سایت برای نشان دادن محصولات و خدمات خود از صفحات پر طرفدار برای این منظور استفاده می کنند بدین صورت که با درست کردن برندهای و یا متن های جذاب و جالب در کنار و یا وسط این نوع صفحات مخاطبان خود را ترغیب می کنند تا بر روی آن ها کلیک ... ادامه »
03
ردیابی کمپین های بازاریابی با استفاده از پارامترهای UTM گوگل آنالیز ؟
چکیده: امروزه طراحی سایت بخشی از یک نیاز در فضای مجازی برای رقابت با دیگر شرکت ها  و کسب در آمد بیشتر از کاربران می باشد . بسیاری از سایت ها از تبلیغات در قالب آگهی ها و یا توصیه ها به کاربران استفاده می کنند همچنین کمپین های برای محصولات و خدمات خود در زمان های گوناگون با تخفیفات مختلف ایجاد می کنند تا محصولات و خدمات بیشتری را متوجه مخاطبان نمایند ... ادامه »
03
اهمیت طراحی جداول مقایسه محصولات و ویژگی های آن
چکیده: کاربران هنگام خرید می دانند که برخی از کالاهای مشابه دارای ویژگی های متفاوت می باشند که باعث شده است قیمت آن ها در یک فروشگاه اینترنتی متفاوت باشد همچنین بسیاری از مردم دوست دارند با دقت زیادی تفاوت و شباهت های بین محصولات را متوجه شوند در این برهه می باشد که جداول مقایسه محصولات در فروشگاه ها می تواند این نیاز را برطرف نماید . اینکه یک جدول مقایسه... ادامه »
02
ورزش یک تیم طراحی و یا توسعه چگونه باید باشد؟
چکیده: خلاقیت و ایجاد یک طرح جذاب برای مشتری همیشه یکی از نگرانی های شرکت های طراحی بوده است ولی آن ها خوب می دانند اگر می خواهند طرحی جذاب و مورد پسند برای مشتریان خود طراحی نمایند نیاز دارند که تیم طراحی سایت و یا تیم توسعه در آمادگی کامل به سر ببرند یکی از اولین فاکتورها در آمادگی تیم طراحی و توسعه یک پروژه ، آمادگی ذهنی و روحی می باشد و براساس تمامی ن... ادامه »
02
جذب مشتری به هر صورت باید انجام شود؟
چکیده: امروزه بسیاری از شرکت های فناوری و طراحی سایت برای جذب مشتری هر کاری که در توان خود دارند انجام می دهند تا مشتریان بیشتری را جذب کار خود نمایند تا بتوانند از آن ها کسب درآمد کنند اما آیا این روش درست است ؟ آیا به هر قیمتی باید مشتری را جذب نماییم؟ در وهله اول شاید از دید بسیاری از بازاریاب ها بخصوص بازاریاب های آنلاین این حرف درست و صحیح به نظر می ... ادامه »
01
طراحی دکمه ها و نقش آن ها در تعامل با کاربران
چکیده: بخش های متعددی از سایت دارای دکمه های می باشند که کاربران را متقاعد می نمایند که برای ادامه مطلب و یا خواندن بخش مهم آن قسمت بر روی آن ها کلیک نمایند همیشه یکی از چالش های طراحی سایت ساختن چنین دکمه های بوده است که کاربران را به اهداف مختلف در صفحات سایت هدایت نمایند این کار در بخش های یک صفحه با مطالب مفید و جذاب همراه می باشد اما باید توجه داشت ط... ادامه »
01
چکیده: رنگ همیشه یکی از ابزارهای مهم در طراحی سایت و یا اپلیکیشن ها برای جذب کاربران می باشد . رنگ می تواند توجهات را به بخش های متعدد سایت جلب نماید همچنین باعث برانگیختن احساسات کاربران و یا مخاطبان سایت می شود ، این امر باعث شده است که طراحان هنگام طراحی به خوبی بر این فاکتور تمرکز نمایند تا بتوانند به نحوه بسیار جالبی از آن برای اهداف سایت و یا اپلیکی... ادامه »
29
مرورگرهای واقعیت مجازی در سایت
چکیده: با روز افزون شدن تکنولوژی واقعیت مجازی در تمامی بخش های فناوری اخیرا مرورگرهای با عنوان مرورگرهای واقعیت مجازی نیز به بازار آمده اند این مرورگرها از طریق API WebVR می توانند به نوعی واقعیت مجازی را در مرورگرهای خود نشان دهند . جامعه وب با VR در حال تکامل یافتن است در واقع VR در مرورگرهای وب با عنوان WebVR در حال رویش کردن می باشد ، از سال 2011 با آ... ادامه »
29
تقسیم زمان برای یک طراحی سایت مناسب
چکیده: یکی از نگرانی های همیشگی تیم های طراحی و توسعه تقسیم زمان مناسب برای طراحی سایت می باشد اینکه چه زمانی و یا مدتی برای یک طراحی لازم است و بعد از آن چه زمانی برای توسعه و برنامه نویسی یک طرح نیاز است ، چرا که بدون در نظر گرفتن این زمان ها پروژه با مشکل مواجه خواهد شد و به درستی در زمان خود تحویل مشتری نمی شود . حال سوال اینجا مطرح می شود چگونه باید ... ادامه »
صفحه 1 از 218ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها