Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
26
راهنمای جامع برای سوال های نرخ تبدیل در یک سایت
چکیده: شرکت ها معمولا زمانی که وب سایت ها را ایجاد می کنند اهداف خود را در ذهن دارند. شاید آنها می خواهند یک نام تجاری را تبلیغ کنند یا ترافیک سایت خود را بیشتر نمایند و شاید آنها در حال تلاش برای فروش آنلاین هستند هر اهدافی که یک سایت می خواهد داشته باشد باید بداند در طراحی سایت خود بهینه سازی سایت حرف اول را برای برجسته کردن اهداف آن خواهد داشت . نرخ تب... ادامه »
25
فاکتورهای مهم در طراحی UX موفق در سایت
چکیده: طراحی تجربه کاربری یا همان UX به عنوان ستون فقرات یک طراحی سایت و یا اپلیکیشن و مانند موتور یک ماشین شناخته می شود . این نوع تجربه در دنیای دیجیتال باعث موفقیت و یا شکست یک کسب و کار آنلاین می باشد بنابراین بسیاری از طراحان و متخصصان به آن به عنوان عامل موفقیت در طرح خود می نگریند . شاید برخی موارد پیش آمده است که وقتی یک فرآیند را در یک سایت دنبال... ادامه »
24
چگونه رنگ های روشن باعث ایجاد ظرافت در طراحی سایت می شوند ؟
چکیده: رنگ یک ابزار سنتی در طراحی می باشد شما نمی توانید یک سایت را بدون رنگ ها تصور نماید اما علیرغم تاثیر گذاری زیادی که در طراحی دارد بسیاری از طراحان آن را به عنوان فاکتوراصلی یا یکی از فاکتورهای کلیدی قلمداد نمی کنند اما می توان تاثیر رنگ را در بسیاری از زندگی شخصی خود ببینید برای مثال هر سال با یک رنگ خاص تعریف می شود و مدل های لباس و ... از این رنگ... ادامه »
23
بازاریابی اینترنتی و طعمه کلیک (clickbait)
چکیده: خیلی از ما هنگامی که دنبال یک مطلب در اینترنت می گردیم وارد سایت های می شویم که در وهله اول فکر می کنیم شامل مطالبی می باشد که دنبال آن هستیم و بعد از خواندن چند خط می فهمیم که این مطلب آن نبوده است که ما به دنبال آن بودیم . آیا این اشتباه ما بوده است ؟ یا اینکه مدیر سایت مطلبی درج کرده است که شبیه به مطلب ما بوده ؟ ویا این یک کلیک جذب مشتری اینترن... ادامه »
22
نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت دوم
چکیده: با قسمت دوم طراحی لوگو با شما هستیم در این قسمت نیز به نکات و موارد دیگری در مورد طراحی لوگو می پردازیم . فرآیند شخصی ساز طراحی لوگو در طراحی سایت تعقیب و دنبال روی از طراح های ایجاد شده هیچ وقت شما را به طراحی و ایجاد خلاقیت نمی رساند شما باید بدانید نمی توان بدون ایده و خلاقیت در طرح خود لوگوی منحصر به فرد برای شرکت طراحی کنید . موارد زیر... ادامه »
21
نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت اول
چکیده: بدون شک یکی از بخش های مهم در طراحی سایت لوگو شرکت می باشد . بسیاری از متخصصان ، طراحی لوگو را مهم ترین بخش یک شرکت در نشان دادن هویت آن شرکت به مخاطب خود می دانند . ما در اینجا قصد داریم نکاتی را در مورد طراحی لوگو برای شما بیان کنیم. هویت شرکت لوگو یک شرکت و یا سازمان  باید در برگیرنده اهداف ، ارزش ها و چشم انداز آن شرکت و یا سازمان باشد .... ادامه »
20
فاکتورهای مهم  طراحی UX در سال 2018
چکیده: طراحی UX امروزه یکی از اساسی ترین فاکتورهای مهم در موفقیت یک سایت محسوب می شود این فاکتور در سال جدید نیز با سرعت فراوان رو به افزایش است و متخصصان زیادی در مورد جزئیات آن با یکدیگر به مشورت می پردازند تا بتوانند ایده های بهتر در این زمینه ایجاد نمایند . اولین چیزی که باید در یک طراحی تجربه کاربری (UX) به آن پرداخته شود و در سال جدید نیز به آن تاکی... ادامه »
19
نحوه پیگیری کاربران سایت با استفاده از گوگل آنالیز
چکیده: ردیابی کاربران در قسمت های مختلف یک سایت همیشه باعث می شود تا مدیران به راحتی نواقص و عیب های طراحی و یا محتوای سایت را درک نمایند و بتوانند به راحتی آن را برطرف کنند . یکی از این ابزارهای که در رهگیری کاربران در سایت به مدیران و طراحان سایت کمک می نماید گوگل آنالیز می باشد برخی از توسعه دهندگان با استفاده از این ابزار در طراحی سایت و استفاده از کد... ادامه »
18
استفاده از روانشناسی فاصله برای طراحی سایت - قسمت دوم
چکیده: با شما هستیم با قسمت دوم از روانشناسی فاصله و تاثیر بکار گرفتن آن در طراحی سایت.در سال 2006 مطالعه ای صورت گرفت که نشان می دهد بسیاری از اشخاص دوست دارند از قمست تفسیر بالای ذهن خود استفاده کنند بدون آنکه در مرحله اول بخواهند وارد جزئیات آن موضوع شوند . مانند این سوال که چرا شما اینکار را انجام می دهید به جای اینکه بپرسند چگونه این کار را انجام می ... ادامه »
17
طراحی المان های سه بعدی در طراحی سایت
چکیده: المان های سه بعدی یکی از موارد مورد توجه هر کاربر و مشتری می باشد چرا که جذابیت یک المان سه بعدی همیشه باعث می شود کاربران بیشتر در آن قسمت از سایت باقی بمانند و بدین ترتیب می تواند اهداف سایت را با تصاویر و متن در کنار المان سه بعدی به کاربر منتقل نمود نوآوری در جاوا اسکریپت به حدی رسیده است که طراحان می توانند در طراحی سایت خود از المان های سه بع... ادامه »
صفحه 1 از 236ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها