Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
27
تاثیر فوترها در سایت
چکیده: شاید بسیاری از طراحان سایت توجه زیادی به فوترهای طراحی شده در سایت ندارند و با این استدلال که بخش های مهم سایت را قبل از رسیدن به فوتر در اختیار کاربران قرار می دهند و آنها با دیدن آن بخش ها به صفحات دیگر سایت منتقل می شوند و بنابراین نیاز زیادی به تمرکز بر روی فوتر هنگام طراحی سایت نمی باشد.  اما این تفکر کاملا اشتباه است چرا که وقتی کاربر جذ... ادامه »
27
چگونه یک سبک طراحی در سایت ایجاد می شود؟
چکیده: آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می شود یک سبک طراحی در سایت ایجاد کرد؟ بسیاری از طراحان همیشه سبک های که شرکت ها تولید کرده اند را پیروی می کنند و در طراحی سایت خود از این روش ها استفاده می کنند ، ولی آیا تنها شرکت های بزرگ طراحی و یا فناوری شروع به تولید سبک های طراحی می کنند؟ پاسخ کاملا واضح است خیر. بسیاری از طرح های که امروزه طراحان سایت از... ادامه »
27
ویژگی @font-face و نقش آن در سایت
چکیده: شاید شما هم با این مشکل مواجه شده اید که می خواهید یک سایت را ببینید ولی از فونت آن رضایت ندارید و خیلی زود مجبور به ترک آن می شوید یکی از ویژگی های مهم در CSS این است که طراحان سایت می توانند بنا به نیاز و درخواست مشتری و یا با گرفتن آمار از کاربران سایت فونت مورد نظر سایت را تغییر دهند . این ویژگی با استفاده از @font-face انجام می شود . زمانی که ... ادامه »
27
مدرنیزر (Modernizr) چیست و چه تاثیری در طراحی سایت دارد؟
چکیده: امروزه با روی کار آمدن مرورگر های پیشرفته که بسیاری از ویژگی های انواع کتابخانه های جاو اسکریپت و ویژگی های دیگر را پشتیبانی می کند کار طراحان سایت برای طراحی سایت را بسیار آسان کرده است اما خبری بد این است که هنوز کاربرانی هستند که از مرورگرهای قدیمی برای دیدن  سایت ها استفاده می کنند همچنین به دلیل اینکه سرعت تولید انواع جاوااسکریپت ها به سر... ادامه »
27
نحوه استفاده از آیکون های فونت در طراحی سایت
چکیده: استفاده از فونت آیکون به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارد خیلی سریع در طراحی سایت مورد استفاده قرار گرفت و طراحان زیادی به خاطر ویژگی های بسیاری که این آیکون ها دارند جذب آن شدند . یکی از ویژگی های منحصر به فرد این آیکون این است که طراحان توانایی دستکاری آیکون ها با CSS را می دهد و این امر باعث می شود این آیکون ها بنا به نیاز طراحان تغییر پیدا ک... ادامه »
26
هنر چند ضلعی در طراحی سایت
چکیده: هنر چند ضلعی ، هنری می باشد که در آن طراحان از شکل های مختلف و بعضا مبهم برای طراحی خود استفاده می کنند . این سبک از طراحی ابتدا در تیشرت ها ، موارد چاپی مورد استفاده قرار گرفت و بعد از مدتی کوتاه در طراحی سایت نیز استفاده شد چرا که کاربران را درگیر خود می کند . اشکال چند ضلعی در سایت بیشتر به عنوان پس زمینه و در برخی موارد به عنوان یک المان که می ... ادامه »
26
شخصیت ها و طلسم ها در طراحی سایت
چکیده: وقتی یک سایت را طراحی می کنید چه چیزی را در ابتدای طراحی مد نظر می گیرید یک گرافیک ، لوگو و محتوای سایت . اما تا به حال فکر کرده اید چه چیزی سایت شما را منحصر به فرد می کند و یا اینکه باعث باقی ماندن آن در ذهن مخاطب می گردد؟ ما در این مقاله می خواهیم در مورد این مسائل صحبت کنیم . آیا تا به حال راجب یک نماد تجاری در سایت خود فکر کرده اید ؟ چه چیزی ب... ادامه »
26
بررسی سرعت و فایل های موجود در سایت
چکیده: یکی از مهم ترین فاکتورهای که طراحان باید در زمان طراحی سایت به آن توجه کند سرعت بارگذاری صفحات سایت می باشد چرا که کاربران دیگر حوصله زمان های طولانی برای منتظر ماند یک صفحه سایت را ندارند و اگر سایت در زمان مناسبی لود نشود آن را ترک می کنند . ابزارهای وجود دارد که این امکان را فراهم می سازد تا بتوان سرعت سایت و چگونگی لود شدن فایل های سایت را به خ... ادامه »
26
استفاده از جداول قیمت گذاری در طراحی سایت
چکیده: جدول قیمت گذاری در سایت یکی از اجزائی می باشد که به کاربران کمک می کند بتوانند خرید راحتی داشته باشند همچنین زمانی که سرویس های در سایت فعال می باشد از این جدول برای تمایز بین پلن های سرویس ها استفاده می کنند . جدول قیمت گذاری در سایت معمولا ابزاری است که به عنوان جمع آوری داده ها و نشان دادن اختلافات قیمت گذاری در بسیار از سایت ها مورد استفاده قرا... ادامه »
26
نحوه ایجاد آیکون های سفارشی شبکه های اجتماعی در طراحی سایت
چکیده: یکی از قسمت های که در طراحی سایت ، طراحان باید مورد توجه قرار دهند استفاده از آیکون های شبکه های اجتماعی برای اشتراک گذاری و یا لایک بر روی محتوای سایت می باشد  چرا که این باعث می شود دوستان و آشنایان آن کاربری که محتوا را اشتراک گذاشته است یا محتوای را لایک کرده است به محتوای مورد نظر رفته و این باعث می شود آمار ترافیک سایت بالا رود همچنین مح... ادامه »
صفحه 1 از 210ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها