Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
02
تعادل تراکم اطلاعات در طراحی سایت
چکیده: چگالی اطلاعات مقدار اطلاعاتی است که در قالب محتوا توسط بازدید کننده مشاهده می شود در واقع  هر چقدر تراکم اطلاعات بیشتر باشد، میزان محتوایی که یک بازدید کننده در سایت یا صفحه در یک لحظه مشاهده می کند بیشتر است به دلیل تعاملی که بین محتوای سایت با کاربر برقرار می شود چگالی اطلاعات به صورت یک لحظه بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و اکثر طراحان در ط... ادامه »
01
ترفندهای برای بارگذاری صفحات سایت
چکیده: طراحان زمان زیادی را وقت طراحی و زیبا نمودن سایت می کنند اما برای کاربر آن چیزی که در درجه اول اهمیت دارد لود شدن سریع سایت می باشد ، زمان بارگذاری می تواند به کل طراحی و تجربه کاربری سایت صدمه بزند نگه داشتن کاربران برای مدت زمان طولانی برای بارگیری سایت می تواند کاربران را بی قراری کند و بسیاری از کاربران در این مدت سایت را ترک می کنند و به سایت ... ادامه »
01
روش های برای جذاب کردن اسکرول سایت
چکیده: یکی از سبک های که امروزه برای طراحی سایت و یا اپلیکیشن از آن بهره برده می شود طراحی سایت های با اسکرول زیاد می باشد همین نوع طراحی نیز در اپلیکیشن های موبایل هوشمند و تبلت ها ارث بری شده است و طرفداران زیادی را در دنیای طراحی جذب خود نموده است ما در این مقاله می خواهیم به برخی از نکات در این زمینه بپردازیم . یکی از نکاتی که باید در طراحی سایت با اس... ادامه »
30
راه های که کاربران را به انیمیشن سایت علاقه مند می کند
چکیده: انیمیشن یکی از  قسمت های مهم در طراحی سایت می باشد طراحان از انیمیشن برای جان بخشیدن ، جذاب کردن ، متمرکز کردن کاربران به یک نقطه و مواردی مانند آن استفاده می کنند بسیاری از بازاریابی های اینترنتی از انیمیشن برای جذب مخاطبان خود استفاده می کنند ما در این مقاله به بررسی چگونگی راه های برای جذب مخاطب از طریق طراحی انیمیشن در سایت می پردازیم . یک... ادامه »
30
سایت های هالوین
چکیده: هالوین یکی از روزهای معروف کشور آمریکا می باشد در این روز مردمان چهره های وحشتناکی برای صورت خود ایجاد می نمایند و به همدیگر نشان می دهد این روز کم کم در فضای مجازی نیز جا باز کرده است به طوری که طراحان دنیا در چنین روزی شروع به طراحی سایت خود برای روز هالوین می کنند و مسابقاتی برای بهترنی طراحی سایت هالوین در جهان ترتیب می دهد اینکه چگونه بتوانندس... ادامه »
29
راه های که باعث جلوگیری از عصبانیت کاربران می شود
چکیده: همه طراحان دوست دارند هنگامی که طرح خود را پیاده سازی کرده اند و کاربران از آن ها استفاده می کنند احساس شادی و آرامش داشته باشند و درکمترین زمان ممکن به اهداف خود و محصول مورد نظر خود در سایت دست یابند ولی این فقط یک آرزو می باشد چرا که همیشه کاربران چالش های متفاوتی با سایت داشته اند و طراحی سایت همیشه با چالش های زیادی برای تعامل بهتر با کاربران ... ادامه »
29
اینفوگرافی بهینه سازی نرخ تبدیل در طراحی سایت
چکیده: همیشه آمارها برای طراحان بسیار حائز اهمیت بوده است چرا که با استفاده از این آمارها آن ها به درستی در میابند کدام قسمت ها بیشتر مورد اهمیت قرار دارند و کدام بخش ها نیازمند توجه بیشتر می باشند . بر همین اساس ما بر اساس آخرین آمارها صورت گرفته شده در سایت های معروف جهان اینفوگرافی برای طراحی سایت ایجاد کرده ایم که می تواند در نرخ تبدیل سایت بسیار مفید... ادامه »
28
ویژگی های ضروری که باید وبلاگ ها رعایت کنند
چکیده: وبلاگ های آنلاین مجلات دیجیتالی هستند که باعث برجسته شدن نام تجاری سایت ها می شوند هرچه این وبلاگ ها بهتر و برجسته تر باشند برند سایت معتبرتر خواهد بود . اما چگونه باید آن را طراحی کرد و به چه چیز های نیاز دارد ؟ ما در این پس می خواهیم به برخی از ویژگی های که باید یک وبلاگ در سایت داشته باشد بپردازیم . اولین نکته ای که باید در وبلاگ دیده شود برند ک... ادامه »
28
روش های برای بهبود بخش جستجو در طراحی سایت
چکیده: یکی از بخش های بسیار مهم در طراحی بخش جستجو می باشد چرا که تعامل بین کاربران و سایت در این قسمت به وضوح دیده می شود در واقع جستجو مانند مکالمه بین کاربر و سیستم است: کاربر نیاز به اطلاعات خود را به عنوان یک پرس و جو بیان می کند و سیستم پاسخ آن را به عنوان مجموعه ای از نتایج بیان می کند. جستجو یک فعالیت اساسی و یک عنصر مهم برای طراحی یک سایت بخصوص س... ادامه »
27
چرا طراحان باید شروع به جنگیدن کنند ؟
چکیده: یکی از بدترین قسمت های یک طراح این است که طرحی را که می داند محکوم به شکست می باشد را به صورت اجباری طراحی کند این کاری است که بسیاری از طراحان مجبور هستند هر روز انجام دهند،  البته این کار فقط محدود به طراحان نمی شود و سایر بخش ها نیز گاهی با چنین رویکردی روبرو هستند . وقتی یک طراح در یک تیم حضور دارد از او می خواهند که طرحی منحصر به فرد ارائ... ادامه »
صفحه 1 از 228ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها