Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30
ابزار orgami studio برای طراحی UX در سایت
چکیده: طراحی تجربه کاربری یا همان UX امروزه بخش جدایی ناپذیر در یک طراحی سایت و یا اپلیکیشن محسوب می شود بسیاری از طراحان قبل از طراحی نهایی تمایل دارند طرح های اولیه را به کاربران و یا مشتریان خود نشان دهند تا بازخودر طراحی خود را ببینند و سپس آن را در راستای اهداف مشتری و کاربر تصحیح نمایند . البته وقتی از طرح اولیه صحبت می کنیم بسیاری این طرح ها را طرح... ادامه »
29
چگونگی چینش فیلدها در یک نمایش
چکیده: نشان دادن اطلاعات به کاربران امروزه یک هنر محسوب می شود چرا که باعث می شود کاربران یا به اطلاعات قرار گرفته در سایت توجه بیشتری داشته باشند یا از آن ها بگذرند ، این امر خود باعث ایجاد کلیک بیشتر در سایت و یا ترک سایت می شود . این موضوع در فروشگاه های اینترنتی هنگامی که کاربر بر روی یک محصول کلیک می نماید تا ویژگی های آن محصول و یا سرویس را ببیند به... ادامه »
25
قابل پیش بینی نبودن در یک طراحی
چکیده: وقتی کاربر یک سایت را باز می کند قبل از اینکه سایت را مشاهده نماید در ذهن خود به چه مواردی از المان های سایت می اندیشد؟ آیا او دوست دارد همانطوری که می اندیشد المان های سایت باشد ؟ این سوالی است که باید یک طراح در هنگام طراحی بدان فکر نماید در وهله اول یک سایت باید ساده باشد این بدان معنا نیست که طرح کشیده شده برای یک سایت ساده و خالی از نوآوری و خ... ادامه »
24
کتابخانه های برترسه بعدی جاوا اسکریپت برای توسعه دهندگان وب
چکیده: طراحان سعی می کنند در طراحی سایت خود جلوه های بصری زیبا خلق نمایند یکی از جلوه های زیبایی که بشر همواره به دنبال آن است تصاویر سه بعدی می باشد ، برای همین بسیاری از طراحان امروزه با کمک پلتفرم های مختلف سعی می کنند این تصاویر را در بخش های مختلف سایت خود قرار دهند تا بدین ترتیب مخاطبان خود را جذب و به اهداف خود در سایت دست یابند . ما در این پست قصد... ادامه »
23
نمونه های زیبا از طراحی حرکات المان ها در سایت
چکیده: طراحی حرکت های المان ها امروزه یکی از جذاب ترین قسمت های می باشد که طراح برای جلب نظر کاربران از آن در طراحی سایت استفاده می کند . تقریبا می توان گفت بیشتر صفحات فرود توسط این حرکات احاطه می شود هر المان بستگی به نوع خود، تصاویر و یا متن و حتی ویدئو دارای حرکات های زیبا بدل می شود این حرکات ها بخصوص در هنگام لود شدن صفحه سایت و یا پیمایش کاربران در... ادامه »
22
نقش مقایسه محصول در سایت های فروشگاهی
چکیده: ما انسان ها همیشه دوست داریم هر شی و یا شخصی را با اشیاء و یا اشخاص دیگر مقایسه کنیم تا بدین صورت تصمیم خود را در مورد انجام کاری اتخاذ نماییم . این خصوصیت در فضای مجازی نیز منتقل شده است در واقع هنگامی که کاربران وارد یک سایت فروشگاهی می شوند و به دنبال محصولات و یا سرویس های مورد نظر خود می باشند دوست دارند محصول مورد نظر خود را با محصولات دیگر م... ادامه »
19
پلاگین Tabbed در طراحی سایت
چکیده: یکی از تکنیک های که می تواند طراح در پیشبرد اهداف خود در طراحی سایت از آن بهره ببرد استفاده از تب های متنوع می باشد چرا که تب ها به طراح اجازه می دهد به آسانی حجم بزرگی از اطلاعات سایت را دسته بندی کرده و در یک بخش که می تواند فضای زیادی را اشغال نکند قرار گیرد . ما در این پست می خواهیم در مورد پلاگین UI Tabbed که می تواند به طراح در طراحی تب های ز... ادامه »
18
چگونه ناوبری بی عیب و نقص برای سایت طراحی کنیم؟
چکیده: بسیاری از طراحان مهم ترین بخش و چالش پیش روی خود را در طراحی سایت ناوبری سایت می دانند چرا که کاربران بیشترین درگیری را در این بخش دارند همچنین باید توجه داشت در تمامی صفحات این بخش همیشه وجود دارد و خود نشان دهنده اهمیت این بخش می باشد . طراحی ناوبری باید متناسب با نوع سایت و عملکرد آن باشد این نکته شاید پر چالش ترین قسمت طراحی ناوبری محسوب شود چر... ادامه »
17
استفاده از MorphSVGPlugin در طراحی سایت
چکیده:  ما در این پست می خواهیم در مورد تکنیک مورفینگ در طراحی سایت صحبت کنیم اینکه چطور ترکیب کتابخانه های جاوا اسکریپتی و SVG این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند یک انیمیشن جذاب با استفاده از تکنیک مورفینگ داشته باشند . مورفینگ تکنیکی است که در پردازش تصویری به منظور تغییر یک تصویر به تصویر دیگر مورد استفاده قرار می گیرد این کار د... ادامه »
16
انیمیشن های متحرک جهت پس زمینه سایت
چکیده: امروزه با افزایش سرعت اینترنت در بین کاربران بسیاری از طراحان استفاده از انیمیشن ها و حتی ویدئوهای کوچک و زیبا را برای طراحی سایت پیشنهاد می کنند چرا که همیشه تصویر متحرک نقش بسیار قابل توجهی را در پیشبرد اهداف یک سایت بازی کرده است . همچنین هر سایتی نیاز دارد در هدر خود برای جلب توجه کاربران از انیمیشن های بزرگ و زیبا بهره ببرد . ما در این پست قصد... ادامه »
صفحه 1 از 246ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها