Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
05

درک صحیح از تجربه کاربری (UX)

درک صحیح از تجربه کاربری (UX)

به منظور رقابت روز افزون کسب و کار آنلاین و برای آنکه از رقبای خود در کسب و کار عقب نمانیم نیاز به یک طراحی سایت حرفه ای داریم . یکی از روش های پیشرفته در زمینه طراحی سایت استفاده  از تجربه کاربری (UX) به جای طراحی های سنتی UI می باشد . در واقع امروزه  طراحی تجربه کاربری (UX) در طراحی سایت باعث موفقیت و یا شکست یک کسب و کار آنلاین می شود بنابراین درک درست و صحیح تجربه کاربری برای سایت بسیار حائز اهمیت می باشد .  


درک صحیح از تجربه کاربری (UX)

تجربه کاربری (UX) یک مفهوم جدید در دنیای کسب و کار نیست . در واقع تجربه کاربری در دنیای واقعی برای تعامل بین شرکت ها و مشتریان وجود داشته است اما اعمال این مفهوم در دنیای مجازی برای مشتریان آنلاین یک نوآوری محسوب می شود . طراحی UX شامل عناصر و یا المان های طراحی رابط کاربری مسیر های که مشتری در سایت می پیمایند و سادگی کار با سایت می باشد . شخصی که UX را طراحی می کند باید درک درستی از ارتباط مشتریان با سایت داشته باشند و بداند چه نوع تعاملی بین مشتری و سایت باعث راحتی آنها می شوند. طراحان UX ممکن است برای طراحی سایت از روش های مختلف برای بهبود تجربه کاربری استفاده نمایند .


آنها ممکن است عناصر رابط کاربری ، پوسته صفحه ،فونت ها و... را برای بهبود قابلیت سایت استفاده نمایند . طراحان ممکن است از طریق شکایت های که مشتریان و کاربران آنلاین از قسمت های مختلف سایت داشته باشند بتوانند آن قسمت های سایت را پیدا کرده و برای تغییرات و بهبود آن قسمت ها، طراحی جدیدی که تعامل بهتر و سازنده با مشتری برقرار می کند انجام دهند ، اشتباهات در لینک ها ، بازسازی صفحات برای ارائه بهتر اطلاعات به مشتری ، ترکیب گرافیک برای جذب بیشتر مشتریان و... همه آن تحت تاثیر طراحی UX قرار خواهد گرفت .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (193)
کد خبر: 1900


  • درک صحیح از تجربه کاربری (UX)