Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
08

ایجاد برنامه ریزی مناسب و زمان جهت طراحی مجدد سایت

ایجاد برنامه ریزی مناسب و زمان جهت طراحی مجدد سایت

برای طراحی سایت مجدد نیاز به یک برنامه ریزی جامع و کامل وجود دارد تا کاربران بتوانند بهترین بهره را از طراحی مجدد برده باشند . ابتدا با استفاده از شاخص عملکرد (KPI) باید مسیرهای که کاربران در سایت وارد می شوند و صفحاتی را که می بینند ردیابی شود . اینکه مثلا چند کاربر هنگامی که وارد صفحه خدمات و محصولات می شود سریعا از آن خارج می شود می تواند نشانه ای از این باشد که ممکن است که صفحه دارای طراحی و متنی درستی برای جذب مخاطب نمی باشد . طراح باید هنگام طراحی سایت از KPI که گوگل آنالیز در اختیارش قرار می دهد به عنوان نقشه راه (RoadMap) استفاده کند و بر اساس داده های بدست آمده که از گوگل آنالیز به دست می آید برای اولویت دادن و اصلاح صفحات سایت اقدام نماید . فرم تماس ، وبلاگ سایت ، کوکی ها ، محتوا و قیمت ها را در مرحله اصلاح سایت در نظر گرفته و تا آنجا که می توانید به اصلاح آن اقدام کنید همچنین سعی کنید جهت جذب مخاطب پس از اصلاح کامل سایت یک تخفیف کوتاه مدت از محصولات و خدمات خود ارائه کنید تحقیقات و آمارها نشان می دهد این امر باعث می شود کاربران سایت حس تازه بودن سایت را بیشتر احساس کنند و با تغییرات سایت نه تنها مخالفت کرده بلکه از آنها استقبال نیز کنند .


نشانه های که باعث می شود زمان طراحی سایت مجدد را حس کنیم

زمانی که باید بدانیم سایت نیاز به طراحی مجدد دارد بسیار دشوار و پیچیده می باشد بخصوص که روند رو به رشد کسب و کار آنلاین را در سایت خود احساس می کنید ولی می دانید مواردی در سایت باید اصلاح شود . اما به طور کلی می توان موارد زیر را عامل اصلاح طراحی سایت دانست :

·         به سایت خود نگاه کنید آیا سایت خود را قدیمی می بینید ، گرافیک سایت قدیمی به نظر می رسد آیا محتوای آن با نیاز به دگرگونی در طراحی دارد؟

·         برای تغییرات محتوا نیاز به مهارت های قدمی دارید در واقع نمی توانید به راحتی محتوای خود را تغییر داده و در سایت نمایش دهید . اگر تغییرات محتوای شما بدون کمک یک توسعه دهنده امکان پذیر نیست این زمانی است که نیاز به اصلاح سایت احساس می شود چون امروزه دیگر نیاز به کمک شخصی متخصص برای تغییرات محتوا وجود ندارد.

·         وب سایت شما دائما مورد حمله هکرها قرار می گیرد و شما مجبور می شوید وقت زیادی را صرف مقابله با آنها کنید و در آخر نیز مورد حمله قرار می گیرید.

·         طراحی سایت شما در تمامی دیوایس های امروزی نظیر موبایل و تبلت به درستی دیده نمی شود . امروزه اکثر کاربران برای دیدن سایت ها از دیوایس های مانند موبایل و تبلت استفاده می کنند.


در واقع وب سایت قدیمی به کاربران این مورد را القا می نمایند که برند و نام تجاری شما قدیمی می باشد و دیگر امروزه به کار نمی آید بنابراین یک مدیر شرکت باید بداند طراحی سایت مجدد نه تنها یک هزینه نمی باشد بلکه عاملی جهت رونق دادن به کسب و کار آن شرکت است .

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (206)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1913


  • ایجاد برنامه ریزی مناسب و زمان جهت طراحی مجدد سایت