Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
09

دانشگاه های معتبر برای آموزش طراحی وب

دانشگاه های معتبر برای آموزش طراحی وب

اگر شما عاشق طراحی و فناوری هستید و همیشه می خواهید یک چیز جدیدی در اینترنت خلق کنید مطمئن باشید شما می توانید یک طراح سایت بی نظیر باشید البته برای این هدف شما نیاز به آموزش درست برای کسب مهارت ها در این زمینه دارید . همچنین بنابر آمارهای انجام شده چشم انداز شغلی برای طراحان وب بسیار خوب می باشد و انتظار می رود این شغل تا سال 2020 سیزده درصد افرایش یابد . حقوق این رشته وابسته به مهارت شغلی می باشد که متوسط حقوق طراحی 46 هزار دلار تخمین زده می شود بنابراین برای کسب مهارت های مناسب نیاز به دانشگاهی که بتواند مهارت های مورد نظر را آموزش بدهد برای هر فرد خلاق در این زمینه احساس می شود .


همچنین باید در هنگام انتخاب دانشگاههای طراحی وب سایت به نکات زیر توجه کنید:

·         برخی از دانشگاهها به دو صورت حضوری و آنلاین هستند و بعضی از آنها فقط به صورت آنلاین برگزار می شود باید با خود این سوال را کنید به چه صورت می توانید بیشتر بیامزید

·         برخی از دانشگاههای مخصوص طراحی سایت به تکنولوژی های مورد استفاده متمرکز هستند حال آنکه برخی دیگر به طراحی هنری آن متمرکز شده اند . باید بدانید شما در کدام یک مهارت و استعداد دارید و علاقه شما در چیست؟

·         مورد آخر نیز هزینه داشگاه می باشد که باید با پول شما جور در بیاید


آکادمی دانشگاه هنری

این دانشگاه در سانفرانسیسکو آمریکا واقع شده است و دارای اساتید مجرب در زمینه آموزش طراحی سایت می باشد البته ذکر این نکته ضروری است که هزینه این دانشگاه بسیار بالاست . این دانشگاه مدرک لیسانس و فوق لیسانس را در این زمینه به دانشجویان خود ارائه می دهد . حضور در دانشگاه آکادمی هنری سالانه هزینه 18840 دلار را برای دانشجو ایجاد می کند و بر هر دو زمینه تکنولوژی طراحی وب سایت و موارد طراحی هنری آن متمرکز می باشد .


دانشگاه فرانکلین

دانشگاه فرانکلین یک دانشگاه عمومی و غیر انتفاعی است که برنامه طراحی وب را به صورت آنلاین و حضوری ارائه می دهد هرچند 80 درصد دانشجویان این دانشگاه ترجیح می دهند در دانشگاه حضور داشته باشند . در این دانشگاه هر دانشجو با استاد خود در ارتباط می باشد این دانشگاه در حدود 16 هزار دلار در سال برای هر دانشجو هزینه دارد .


دانشگاه فنی کلرادو

این دانشگاه در مدرک لیسانس IT با تحصص طراحی وب سایت را به دانشجویان خود ارائه می دهد همچنین دانشجو می توان یا به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری در این دانشگاه حضور داشته باشد . این دانشگاه بیشتر در زمینه تکنولوژی طراحی سایت متمرکز شده است . طراحی تکنولوژی های 3D ، طراحی موبایل ، طراحی رسانه های جدید و... از بخش های آموزشی این دانشگاه است هزینه برای هر دانشجو در سال حدود 14 هزار دلار می باشد .

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (181)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1918


  • دانشگاه های معتبر برای آموزش طراحی وب