Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
10

راهنمای ساخت روش سریع برای تشکیل یک تیم طراحی موفق

راهنمای ساخت روش سریع برای تشکیل یک تیم طراحی موفق

ما در این مقاله می آموزیم به چه صورت می توانیم در کمترین زمان برای تشکیل یک تیم موفق طراحی اقدام نماییم .

ایجاد برقراری تعادل در تیم : برخی از طراحان سایت و یا برنامه نویسان انسان های خلاقی هستند که دارای توانایی نوشتن انواع برنامه نویسی و طراحی انواع سایت را دارا می باشند . یک تیم موفق نیاز دارد یک یا چند متخصص خبره در این زمینه داشته باشد .


همخوانی اعضای تیم : وقتی اشخاصی را برای تیم خود برمی گزنید باید فاکتورها و عواملی مانند همبستگی ، نزدیکی فرهنگ ها به هم ، سنین ، سطح تحصیلات و سوابق کاری آنها تقریبا در یک سطح باشد . مطمئن شوید افراد مناسب با نگرش درست استخدام کرده اید .

فرهنگ استارتاپ برای همه افراد نیست : هنگامی که شما می خواهید اشخاصی را برای تیم خود برای یک استارتاپ استخدام کنید باید این نکته را توجه داشته باشید که مهارت تنها ویژگی استخدام نمی باشد بلکه تحمل و صبر در برابر موارد و مشکلات روبرو بر هر فرد بسیار حائز اهمیت می باشد.

سرمایه گذاری در آموزش کارکنان : برنامه آموزشی برای موفقیت یک تیم بسیار مهم می باشد . این کار باعث می شود استعداد های کشف نشده درون هر فرد ایجادشود و شما پی به استعداد هر یک از اعضای تیم ببرید همچنین اهدافی را که می خواهید تیم به آن برسد را در بعد کوچک مورد آزمایش قرار دهید تا زمان و نوع فعالیت هر یک از اعضا را آزمایش کرده باشید .


تشویق کردن تیم برای شرکت در کنفرانس ها : تیم خود را به شرکت در کنفرانس های مرتبط با کار تیم تشویق کنید بسیاری از این کنفرانس ها به علت همخوانی با کار تیم و بهره بردن از اشخاص متخصص می تواند در پیشبرد اهداف تیم موفق باشد و  در بعضی مواقع ارائه یک راه حل در این کنفرانس ها می تواند راه گشای گره های کور یک تیم باشد .

تعیین مجدد اهداف و بررسی مسیرهای انجام شده : در اواسط کار باید جلسه ای با حضور تمامی اعضای تیم گذاشته شود و اهداف تیم دوباره مورد بررسی قرار گرفته و اینکه آیا تیم توانسته است به اهداف خود برسد ؟ چه مشکلاتی در مسیر اهداف وجود دارد و چگونه می توان آن را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کرد . آیا برای رسیدن به هدف نیاز است اهداف فرعی نادیده گرفته شود یا با کیفیت کم تولید شود همه این مسائل در این قسمت مورد ارزیابی قرار می گیرد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (157)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1926


  • راهنمای ساخت روش سریع برای تشکیل یک تیم طراحی موفق