Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
11

مصاحبه با کارشناس خبره UX تیم مک کوی (Tim McCoy)

مصاحبه با کارشناس خبره UX تیم مک کوی (Tim McCoy)

در این مقاله با یکی از طراحان UX که سال های در این زمینه فعالیت می کند مصاحبه می کنیم . آقای تیم مک کوی کارشناس UX که تجارب زیادی در طراحی تجربه کاربری دارد .

چه چیزی شما را به سمت UX کشاند؟

من تقریبا 20 سال در صنعت IT حضور داشتم من در سال 1995 به عنوان یک UI کار در شرکت طراحی حضور داشتم و در آخر فهمیدم می توانم در طراحی UX نیز حضور پررنگی داشته باشم . تیم ما در آن دوران تلاش های زیادی را برای تعامل و روابط قوی با مشتریان برقرار می کرد من در آن دوران به UX علاقه مند شدم و به سمت طراحی های نوین پیش رفتم .

چه چیزی به شما در هنگام طراحی الهام بخش می باشد ؟

از نظر من یک شخص دیگری در آن طرف صفحه نمایش می باشد که من قصد دارم با آن دست و پنجه نرم کنم و یک طرح عالی از این تلاش بین من و او به دست آید .

به نظر شما بزرگترین شیوه ای که در زمینه UX در حال تکامل است چیست ؟

به نظر من بزرگترین مورد در این زمینه نظم و مقرراتی است که یک UX کار حرفه ای باید آن را انجام دهد . این فقط مختص به طراحان نیست این روش در تمامی مراحل تولید محصول و یا طراحی باید انجام شود ، آن چیزی که طراحی UX به کاربران داده است نظم می باشد قبل از آن طراحان هر نوع طرحی را یک طرح مفید و کارآمد قلمداد می کردند.


مهمترین ویژگی های شخصیتی که یک طراح UX می تواند بدون توجه به تجربه به ارمغان بیاورد چیست؟

طراحان UX به طور متداول به دنبال راه هایی برای اعتبارسنجی و اطمینان با فرضیه های خود هنگام طراحی هستند ، گهگاهی این فرضیه ها اشتباه می باشد . این باث می شود خلاقیت طراح بیشتر شود همچنین هنگامی که شما در حال طراحی هستید همیشه با مشتری و ذینفعان خود در ارتباط خواهید بود برخورد داشتن با رفتارهای مختلف مشتری طراح را با تجربه تر می کند .

چرا بعضی از طراحان به UX علاقه زیادی ندارند؟

طراحان که UX را ترک می کنند اصولا دنبال برطرف کردن چالش های یک کاربر یا مشتری نیستند واقعیت امر این است که شما در طراحی UX ارزش ها و توانایی های خود را محک می زنید و باید همیشه این را به خاطر بیاورید که هدفی زیبا و مفید است که با صبر و پشتیبانی همراه باشد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (157)
کد خبر: 1932


  • مصاحبه با کارشناس خبره UX تیم مک کوی (Tim McCoy)