Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
13

ابزارهای زیبا برای طراحی UX در سایت

ابزارهای زیبا برای طراحی UX در سایت

اصولا یک طراح UX برای طراحی سایت و یا محصولات خود نیاز به ابزارهای حرفه ای دارد بخصوص اگر طراح تازه کار باشد و بخواهد در زمینه طراحی UX کار کند نیاز به ابزارهای دارد که آن را از طراحی اولیه Wireframes تا طراحی نهایی یک سایت راهنمایی کند ، ما در این مقاله به برخی از این ابزارها می پردازیم .


Typeform :

تجارب کاربر از هیچ جا غیر از مشکلاتی که بر سر کاربران هنگام کار کردن با سایت و یا محصول ایجاد می کند بیرون نمی آید . برای آنکه یک طراح مشکلات کاربران را حل کند نیاز دارد درک درستی از مشکلات کاربران داشته باشد . این امر زمانی محقق می شود که طراح بداند بازخودر کاربران در مواجه با یک محصول و یا سایت چه بوده است .ابزار Typeform به طراح UX کمک می کند به وسیله فرم های که قابلیت دینامیک دارند آمارهای مختلف و سازنده ای از کاربران جمع آوری نماید همچنین اجازه تجریه و تحلیل داده ها بر اساس معیار های UX را به طراح می دهد .


Springboard :

این ابزار برای آموزش در این قرن برای طراحی UX در کلاس ها توصیه می شود . براساس این ابزار قسمت های مختلف UX مورد بررسی قرار می گیرد و به طراح کمک می کند گام به گام به یک طراح UX حرفه ای بدل شود . شما برای این کار حتی نیاز به آموزش در موسسات و یا دانشگاه را ندارید تمامی منابع در این ابزار رایگان می باشد .


UX Pin :

این ابزار یک ابزار Wireframes آنلاین می باشد با استفاده از این ابزار شما می توانید المان های مورد نظر خود را با درگ و دراپ به داخل محیط کاری خود منتقل کنید همچنین یک ویرایشگر تصویری وجود دارد که می توانید عناصر را انتخاب کرده و با هم ترکیب نمایید این ابزار این امکان را می دهد بدون یک خط کد نومنه اولیه سایت را طراحی کنید .


Balsamiq :

در حالی که ابزار UX Pin به صورت جامع یک Wireframes طراحی می کند ، ابزار Balsamiq با این هدف درست شده است که بتوانید به سرعت ایده های خود را پیاده سازی نمایید و با یک خطای کم آن ها را تولید کنید در واقع این ابزار بیشتر روی اهداف اصلی و ایده ها که طراح ایجاد می کند متمرکز می شود .


Canva :

این ابزار به طراح اجازه می دهد به سرعت تصاویر و تایپوگرافی خود را طراحی و اصلاح نمایید و آن را در طراحی UX خود به کار ببرید . طراح می تواند دکمه های سفارشی و انواع المان های دیگر را با یک ادیتور ساده و طیف وسیعی از رنگ به سرعت تولید نماید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (172)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1942


  • ابزارهای زیبا برای طراحی UX در سایت