Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

چند سایت معرف UX

چند سایت معرف UX

طراحان بزرگ دانش آموزان عالی هستند . امروزه بسیاری از طراحان برای یادگیری تجربه کاربری و یا تجربه های که طراحان دیگر در پروژه های خود داشته اند و در وبلاگ های مختلف تجربه خود را نوشته اند مطالب بسیار مفیدی یاد می گیرند ما در این مقاله می خواهیم به برخی از بهترین وبلاگ های مهم طراحی تجربه کاربری (UX) بپردازیم .


Smashingmagazine: مجله و سایت Smashingmagazine بسیار دقیق ، عمیق و جامع به موضوع طراحی تجربه کاربری UX پرداخته اشت .


A List Apart : در این سایت به وسیله مطالب و کارتون های مورد استفاده دانش آموزان و یا دانشجویان و کسانی که مایل به یادگیری UX هستند می توانند درک درستی از این مفهوم را فرا بگیرند . همچنین موارد دیگری که در ارتباط با طراحی سایت می شود نیز در این سایت وجود دارد .


Boxesandarrows: این مجله مشاهده واقعی از طراحانی که در پروژه های خود در هنگام طراحی مورد چالش قرار گرفته اند و تجارب خود را نوشته اند بهره می برد .


Uxpin: در این سایت برای فراگیری و علم آموزی UX هر هفته یک کتاب الکترونیک به صورت رایگان منتشر می شود . در این سایت می توانید حدود 70 کتاب اکترونیک رایگان که هر کدام حدود 200 صفحه و یا بیشتر را دارند دریافت کنید همچنین تمرین های انجام شده تا نشان دهد مطالب و توصیه های کتاب به صورت عملی قابل اجرا می باشد . در این کتاب ا بیشتر شیوه طراحی تعاملی ، UX تصویری و طراحی رابط کاربری (UI) مورد مطالعه قرار گرفته است .


Nielsen Norman Group’s Articles : هنگامی که در حال تحقیق در مورد موضوعات طراحی هستیم همیشه نام این سایت و مقالات آن را می بینید یکی از بنیانگذاران آن دون نورمن تجربه کاربری UX را تعریف و ابداع نمود . در این مقالات تولید شده مطالعات تحقیقاتی در مورد کاربر و نحوه اعمال آنها با محصولات و یا سایت انجام می شود .


UX Myths: دراین سایت موارد اشتباه در UX را به کاربران و بازدیدکنندگان به دقت توضیح می دهد و به آن ها می گوید چه مفاهیمی با استفاده از درک اشتباه و غلط با نام UX مطرح می شود .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (323)
کد خبر: 1950


  • چند سایت معرف UX