Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

روش های برای طراحی بهتر سایت

روش های برای طراحی بهتر سایت

هرساله طراحی دیجیتال تغییر می کند . استفاده از روش های نوین برای جا نماندن در این رقابت برای یک شرکت که باید در فضای مجازی کسب و کار خود را رونق دهد لازم و ضروری به نظر می رسد ما در این مقاله قصد داریم کتاب ها و Ebook های رایگان  و مفید که به کسب و کار دیجیتال در فضای مجازی کمک می کند را شرح دهیم .


Web UI Design Best Practices :

 این کتاب یکی از محبوب ترین کتاب های است که یک طراح سایت باید آن را بخواند ، بهترین شیوه های طراحی وب ، ایده های جالب و تکنیک های طراحی وب در این کتاب قرار دارد . آموزش از طریق 33 نمونه سایت موفق انجام می شود که عملیاتی بودن این کتاب را نشان می دهد . تکنیک های به کار گرفته شده در این کتاب شامل سلسله مراتب بصری ، ناوبری ، نظریه رنگ تایپوگرافی ، الگوهای UI و هر عنصر طراحی مناسب را پوشش می دهد همچنین چگونگی زمینه های طراحی UI ، طراحی UX و زیباشناسی بصری را با یکدیگر توضیخ می دهد .


Learn From Great Design :

در این کتاب به صورت کاملا عملی موارد آموزشی توضیح داده می شود . نویسنده این کتاب تام کنی یک وب سایت را هر هفته برای اضافه کردن قابلیت های که به صورت عملی توضیح می دهد به روز می کند تا خواندگان به صورت عملی موارد آموزشی را درک کنند .


Inbound Marketing’s Most Wanted  :

 در این کتاب 33 وب سایتی که هزینه ها و زمان زیادی صرف آنها شده است ولی به دلایل مختلف با شکست انجامیده است مورد بررسی قرار می گیرد . در این 33 سایت همچنین روش های که به صورت نادرست و اشتباه برای جذب مشتری مورد استفاده قرار می گیرد بررسی شده تا از اشتباهات این سایت ها جهت تجربه خواندگان استفاده شود .


The Magic Of CSS :

در این کتاب به بررسی جایگاه Css در طراحی سایت پرداخته و نقش آن را در تعامل با کاربران سایت بررسی می کند همچنین Css را یک عامل موثر و مفید جهت ایجاد رابط کاربری زیبا و تجربه کاربری UX می داند .


:Seventheen  SEO Myths You Should Leave Behind

در این کتاب 17 مورد از موارد لازم و ضروری برای داشتن ساختار درست برای بهینه سازی موتورهای جستجو را مورد بررسی قرار داده است . این 17 مورد در واقع جادوی سئو لقب داده شده است .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (298)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1951


  • روش های برای طراحی بهتر سایت