Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
18

آیا وب سایت شما برند شخصی شما را بهبود می بخشد؟

آیا وب سایت شما برند شخصی شما را بهبود می بخشد؟

آیا می دانید که بیش از یک میلیارد وب سایت در اینترنت وجود دارد ؟ و این مطلب این موضوع را می رساند که رقابت در فضای مجازی بسیار شدیدتر و سخت تر شده است . چگونه می توان سایت خود را از بقیه جدا کرد ؟ ساختن یک برند که هویت منحصر به فرد شما ، سایت و یا شرکت را نشان می دهد بسیار مهم و ضروری می باشد . نام تجاری شخصی متاسفانه یکی از جنبه هایی است که اکثر کسب و کارها نادیده می گیرند . بسیاری از تلاش ها برای تمرکز بر روی رنک سایت و یا بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد و کمتر به برند کردن سایت و یا شخص می پردازند . اما نام تجاری بسیار مهم می باشد چرا که کاربران و مشتریان اهمیت زیادی به آن می دهند . ما در این مقاله قصد داریم درباره نام تجاری شخصی و ایجاد مشتریان بالقوه و تبدیل آن به مشتریان واقعی توسط آن صحبت کنیم .


اهمیت نام تجاری شخصی در طراحی سایت

آیا شما به یک کسب و کار شخصی و یا یک شرکت کوچک با کارمندان متعدد برای ساخت نام تجاری در دنیای اینترنت می باشید ؟  چه عواملی باعث می شود که نام تجاری خود را برجسته کنید ؟ آیا به دنبال برندی می گردید که همیشه با دیدن آن یاد شرکت و یا سایت شما می افتند مثلا سیب که بیشتر مردم به یاد شرکت اپل می افتند . اگر شرکت اپل دست به نوآوری و ابتکار را بدون ایجاد برندی منحصر به فرد برای خود آغاز می کرد آیا اکنون برند آن را می شناختیم ؟ اینها سوالاتی است که ما را وا می دارد تا در مورد ساخت یک برند که نماد شخصی و سایت ما باشد متمرکز شویم . همان طور که تام پترز نویسنده مقاله Fast Company در مورد برندینگ ادغان می کند و میگوید ما مدیران مهمترین وظیفه مان برجسته کردن برند شرکت در بازار رقابت می باشد .


دراینجا چند سوال کلیدی قبل از ایجاد یک طراحی سایت که برند ما را در دنیای مجازی برجسته کند مطرح می شود :

چه چیزی نام تجاری را منحصربه فرد می کند؟

باید بدانید شما و یا سایت شما  تنها سایتی نمی باشد که محصولات و خدمات را ارائه می دهد بنابراین باید محصولات و خدمات شما دارای نوآوری و ویژگی منحصر به فردی باشد تا بتوانید برند خود را برجسته نمایید .

چه چیزی بهتر از دیگران می توانید ارائه کنید؟

بسیاری از برندهای برجسته جهان امروزه چیزی دارند که منحصر به فرد می باشد و بنابراین برای مشتریان و کاربران بسیار جالب است . برای مثال اپل و برند آن با محصولات نوآورانه خود شناخته می شوند .عنصر دیگر که باعث برجسته شدن برند شما می شود این است که در مورد چیزی فکر کنید که شما در آن مهارت بیشتری دارید و بهتر از دیگران آن را انجام می دهید .

مشتریان هدف شما چه کسانی هستند ؟

هیچ برندی نمی تواند نیازهای تمامی اشخاص را پوشش دهد . حتی بزرگترین شرکت ها نیز از انجام این کار اجز هستند . بنابراین هنگام ایجاد برند خود باید مشتریان هدف خود را به درستی شناسایی کرده و بر روی آنها متمرکز شوید . افردادی که بیشتر از خدمات شما بهره مند خواهند شد چه کسانی هستند؟ انواع مشتریانی که محصوات یا خدمات شما را مفید خواند یافت چه کسانی می باشند؟

پاسخ به این سوالات و سوالات مشابه می تواند شما را در طراحی سایت هدفمند که برند شخصی شما را به درستی ایجاد نماید کمک کند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (199)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1977


  • آیا وب سایت شما برند شخصی شما را بهبود می بخشد؟