Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

چگونگی استفاده صفحه درباره ما در سایت

چگونگی استفاده صفحه درباره ما در سایت

صفحات درباره ما در یک سایت نشان دهنده توانایی یک تیم در یک شرکت و یا سرویس و خدمات ارائه داده شده در سایت می باشند ، این باعث شده است بسیاری از شرکت ها یک کاتالوگ زیبا را در این صفحه ایجاد نمایند و توجه طراحان هنگام طراحی سایت به این صفحه بیشتر شود . چرا که این صفحه نوعی بازاریابی در سایت می باشد . ما در این مقاله به برخی از روش های مفید برای ایجاد کردن یک صفحه درباره ما که مخاطبان را به خود جذب کند می پردازیم .


بهترین توضیح را درباره افراد تیم بیان کنید

اعضای تیم خود را به شکل کامل و با تخصص های مختلف در زمینه کسب و کار شرکت و یا سایت بیان کنید سعی کنید آنها را برجسته نشان دهید تا اعتماد کاربران را به سایت افرایش دهید . رزومه هر یک از اعضای تیم را به صورت مختصر و مفید بیان نمایید تا کاربران بدانند تجربه کاری تیم بالا می باشد .

برجسته کردن برند سایت

صفحه درباره ما در واقع باعث برجسته شدن برند تجاری شرکت و یا سایت می شود . این صفحه فقط بیان گر افراد تیم نمی باشد بلکه نشان دهنده برندی است که شرکت بر روی این افراد متخصص آن را ساخته است . بنابراین سعی کنید در جملات هنگام معرفی افراد از برند شرکت و یا سایت نیز استفاده نمایید.


طرحی جذاب

بسیاری از سایت ها هنگام طراحی صفحه درباره ما زمان و سلیقه زیادی را صرف می کنند چرا که بیشتر کاربران بسیار کنجکاو هستند که بدانند پشت سر این برند و یا سایت چه اشخاصی کار می کنند و در آن سهیم هستند بنابراین توصیه می شود یک طرح جذاب برای آن ایجاد نمایید .

استفاده از تصاویر زیبا

در حالی که متن در صفحه درباره ما در حال توضیح دادن اعضای تیم می باشند باید تصاویر زیبا و خیره کننده ای از افراد تیم ارائه شود همچنین لینک های شبکه اجتماعی هر یک از متخصصین می تواند در کنار تصاویر نقش قابل توجهی به خود بگیرد و کاربران برای بهتر دانستن یک شخص به شبکه اجتماعی شخص مورد نظر رجوع کنند . همچنین استفاده از کلمات طنز و انیمیشن در حد قابل قبول توصیه می شود . چند نمونه منحصر به فرد از سایت های که در صفحه درباره ما دست به ابتکارات جالبی زده اند را مشاهده می کنید .تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (100)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1989


  • چگونگی استفاده صفحه درباره ما در سایت