Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

روش های برای افسون یک سایت

روش های برای افسون یک سایت

تمامی تلاش طراحان سایت برای این است که کاربران به صفحات سایت آورده شوند و پس از ترک آنها یک صفحه خوب را تجربه کرده باشند ما در این مقاله می خواهیم به بعضی از این نمونه صفحات فرود که چنین جذابیت را برا ی مخاطبان خود ایجاد می کنند شرح می دهیم .


صفحه سایت Geico

در صفحات سایت Geico سادگی و در عین حال جذابیت را مشاهده می کنید تمامی موارد به صورت کلی و در عین حال شفاف و کاربردی دیده می شود و هر کاربر با توجه به نیاز خود به لینک یا موارد مورد نظر خود کلیک می کند . حتی آنها چندین روش را برای تعامل با کاربران به آنها پیشنهاد می کنند . سادگی در جستجو و یا ثبت نام بدون فیلدهای اضافی از ویژگی های این صفحه می باشد .


صفحه سایت AIG

برخلاف صفحه سایت Geico که خاصیت مینیمالیستی دارد سایت AIG جزئیات بیشتری را از کاربران خود درخواست می کنند . اما این سایت در چند چیز فوق العاده عمل شده است :

یک فرم حرفه ای : یک فرم ثبت نام از تمامی فیلد های ضروری و حذف فیلدهای غیر ضروری را در این سایت مشاهده می کنید . همچنین در فیلدهای این فرم برای هر کدام یک راهنما داده شده است به طوری که کاربر می تواند متوجه شود دقیقا در هر یک از فیلدهای فرم چه چیزی را باید پر نماید.

اطلاعات تماس : شماره تماس یک بار و نه چند بار در صفحه ارائه شده است تا به کاربرا اطمینان دهد در صورت هر گونه ابهامی آماده پاسخگویی می باشد .

بدون نوار ناوبری : بخاطر اهمیت این صفحه از ناوبری در این صفحه استفاده نشده است تا ذهن مخاطب از هدف اصلی صفحه که پر کردن فرم می باشد منحرف نشود .


BestBuy

به جای اینکه کاربران یک صفحه از محصولات سایت را نگاه کنند ، کاربر به یک صفحه نتایج می رود که انتخاب همان محصول را از فروشندگان مختلف ارائه می دهد . در نتیجه آزادی انتخاب در دست کاربر می باشد . همچنین برای اینکه فرآیند تصمیم گیری کاربر بهتر باشد هنگام نشان دادن تصویر محصول ، توضیحی درباره آن ، رای کاربران و لینکی جهت اطلاعات بیشتر وجود دارد . همچنین یک CAT به صورت یک دکمه زرد رنگ برای هر محصول دیده شده است این سایت سعی کرده است ابتدا محصولات مقرون به صرفه را به کاربران خود نشان دهد .


Vanguard

محصولات مالی چیز پیچیده ای است برای همین بیشتر اشخاص آن را به مشاوران مالی و حسابداری خود ارائه می کنند تا آنها این موارد را انجام دهند . این سایت با سه مرحله می خواهد پیچیدگی به وجود آمده را از بین ببرد به طوری که هر کاربر بتواند موارد مالی خود را انجام دهد . همچنین این سایت آموز ش های لازم را به صورت ساده فراهم می کند و کاربران را متقاعد می کنند که می توانند با این سرویس موارد مورد نیاز خود را در بخش مالی برطرف سازند .


HootSuite

این سایت دارای صفحات مینیمالیستی و بسیار جذابی می باشد . در این سایت چند دکمه برجسته CTA از طریق عناصر رنگی در صفحه دیده می شود و جالب است که همه این دکمه ها به صورت کاملا زیبا در بنر سایت قرار گرفته است . که هدف اصلی آن جذب مخاطبان برای کلیک بر روی دکمه ها براساس نیاز آنها می باشند . همچنین به کاربر اجازه داده است به جای پر کردن فرم از شبکه های اجتماعی برای ثبت نام در سایت استفاده نمایند که باعث می شود زمانی از کاربر برای پر کردن فرم گرفته نشود .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (189)
کد خبر: 1990


  • روش های برای افسون یک سایت