Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

چرا بهبود تجربه کاربری (UX) سایت یک انقلاب محسوب می شود ؟

چرا بهبود تجربه کاربری (UX) سایت یک انقلاب محسوب می شود ؟

هنگامی که محصولات و خدمات شما در حال رکود هستند و رقبای شما در حال پیشی گرفتن از شما می باشند به این فکر می کنید که کجای قسمت از کار شما ایراد داشته است . امروزه از دست دادن فضای مجازی برای کسب و کار یک شکست کامل محسوب می شود و یکی از مهم ترین کارها در کسب و کار آنلاین داشتن یک سایت فعال و پر بازدید می باشد ما در این مقاله قصد داریم مواردی که نشان می دهد تجربه کاربری مناسب در سایت باعث رونق گرفتن کسب و کار سایت و یا شرکت می شود را توضیح دهیم .

بهینه سازی تصویر برند شرکت

هر قطعه ای از اطلاعات مربوط به شرکت که مالکیت عمومی دارند نقش مهمی در ایجاد تصویر برند شرکت ایفا می کند . هنگامی که نسبت مثبت به منفی افزایش می یابد تصویر شما در سایت بهبود پیدا می کند. این باعث می شود هر متن و یا تصویری که کاربران آنلاین به اشتراک بگذارند در نهایت به بهبود برند شرکت و اعتبار آن کمک نماید . چنین امری باعث می شود در موتورهای جستجو و یا شبکه های اجتماعی سایت شرکت پررنگ تر دیده و در نتیجه برند شرکت اعتبار بیشتری بگیرد .


بهتر کردن نرخ تبدیل (CR)

تبدیل علاقه به فرصت های تجاری یک جزء جدای ناپذیر از تجارت است . ایجاد یک تجربه کاربری مثبت برای رسیدن به نرخ تبدیل بالا کمک شایانی خواهد کرد حتی بر طبق آمارهای موجود این نوع از کار در مقایسه با تبلیغات و آگهی هایی که شرکت هزینه زیادی بابت آن می کند دارای نرخ تبدیل بهتری خواهد بود . در واقع یک طراحی بی نظیر در سایت مشتری را قانع می کند تا محصولات و خدمات شرکت در سایت را جستجو نماید و آن ها را مورد بررسی ومطالعه قرار دهد .


بهبود تجربه آنلاین به صورت کلی

استفاده از سهولت استفاده از سایت و المان های آن باعث می شود سایت برای کاربران جذاب به نظر برسد همچنین وقتی کاربر اطلاعات مفید و لازم در مورد موضوعات خاص را به راحتی به دست می آورد اعتماد بیشتری نسبت به بقیه موارد موجود در سایت می کند بنابراین سعی کنید تجربه کاربری را در هریک ازبخش ها قرار دهید و فقط به چند بخش اکتفا نکیند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (173)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1992


  • چرا بهبود تجربه کاربری (UX) سایت یک انقلاب محسوب می شود ؟