Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

ابزارهای نمونه سازی (Prototypes)

ابزارهای نمونه سازی (Prototypes)

نمونه سازی یا Prototypes یکی از بخش های اولیه برای طراحی سایت می باشد ابزارهای که باید در این مرحله استفاده شود تا تعامل بهتری بین کاربران ، مشتریان و طراح برقرار شود بسیار مهم می باشد چرا که این طرح در آینده طرح نهایی خواهد شد ما در این مقاله به بررسی برخی از ابزار های مهم در نمونه سازی می پردازیم :

Pop  (Prototyping on Paper) : این ابزار یکی از بهترین ابزارهای رایگان در این زمینه می باشد . طراح می توانید در این ابزار از خاصیت کلیک بر روی عناصر برای تعامل بیشتر با کاربران استفاده کنید . طراح هر چیز که نیاز دارد مانند اسکچ ، آپلود تصاویر ایجاد ناوبری و... را می تواند در این ابزار انجام دهداما متاسفانه این ابزار برای ساخت نمونه سازی موبایل کاربر دارد و در طراحی سایت نمی توان از آن استفاده کرد .


InvisionApp : این ابزار در دو زمینه مشغول به کار می باشد و طراح می تواند هم در طراحی سایت و طراحی موبایل از آن استفاده نماید همچنین این ابزار برای تعامل بیشتر از خاصیت کلیک پذیری در عناصر خود استفاده می کند . در این ابزار می توانید تم های پس زمینه را برای نمونه اولیه خود ایجاد نمایید و تم ها و تصاویر خود را به راحتی در نمونه خود اعمال کنید .


FluidUI :  این ابزار نیز یکی از ابزار های آنلاین برای نمونه های اپل و طراحی سایت است که می توان عناصر را با کشیدن و رها کردن انتخاب و در محیط کاری خود جهت ساخت نمونه اولیه انجام دهید .

Keynote : این ابزار یک ابزار قدرتمند می باشد که علاوه بر درست کردن نمونه اولیه یک طرح در موبایل و یا سایت طراح می تواند آن را تست نماید و تحلیل های درستی برای به دست آوردن کیفیت طراحی ارائه دهید. این ابزار 30 تم اپل داخل خود دراد که طراح می تواند از آنها برای نمونه اولیه خود استفاده نماید همچنین می توان در این ابزار از ویدئو ، انیمیشن و... برای زیبای بصری نمونه خود استفاده کرد. 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (104)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1995


  • ابزارهای نمونه سازی (Prototypes)