Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
21

نوآوری یا سنت گرایی کاربران واقعا چه می خواهند؟

نوآوری یا سنت گرایی کاربران واقعا چه می خواهند؟

بسیاری از کاربران دوست دارند در لبه تکنولوژی فناوری اطلاعات قرار گیرند ، آنها حتی نرم افزار بتا را به یک نرم افزار فیکس که خطاهای آن ها در طورل زمان با پچ های داده شده توسط شرکت ها رفع گردیده ترجیح می دهند . بسیاری از اشخاص در تعامل با جهان فناوری دوست دارند همگام با تغییر تکنولوژی تغییر کنند و این جز طبیعت بسیاری از مردمان جهان شده است . این طبیعت دوگانه دنیای فناوری اطلاعات است ، تکامل به معنای تغییر است در عین حال برای ایجاد نوآوری ، ما نیازمند نوآوری هایی هستیم که محبوب باشند . برای موفقیت در آن ، ما به مخاطبانمان نیاز داریم تا آنچه را که انجام می دهیم دوست داشته باشند . اگر شما و کاری که انجام می دهید بسیار عالی باشد مخاطبان از شما می خواهند که تغییر نکنید و به روند خود ادامه دهید و وقتی شما تغییرات عمده ای در کار خود انجام می دهید شاید در وهله اول دیگر کار شما را آنگونه که دوست داشتند دیگر دوست نداشته باشند اما چیزی که مهم است این است که اگر تغییر نکنید مرگ کاریتان حتمی است این یکی از بزرگترین رازهای تجربه کاربری می باشد .


مایکروسافت و نوآوری ویندوز های 8 و 10

شرکت مایکروسات و سیستم عامل ویندوز مثال خوبی از این نوع تغییر است . شما در مورد انواع ویندوزهای که مایکروسافت تولید می کنند شنیده اید ویندوز 8 و بعد ویندوز 10 . بسیاری می گویند مشکل ویندوز 8 این بود که خیلی جدید بود اما همین نوآوری باعث شد که ویندوز 10 بهتر از محصولات دیگر ویندوز دیده شود . هنگامی که ویندوز 7 جای خود را به خوبی باز کرده بود و بسیاری از مردم در سراسر دنیا با آن به راحتی کار می کردند ، شرکت مایکروسافت دست به کار بزرگی زد و نوآوری خود را در ویندوز 8 نشان داد گرچه بسیاری در ابتدا بخاطر تغییرات بزرگی که انجام شده بود ناراضی بودند اما با گذشت زمان ویندوز 8 جایگاه خود را پیدا کرد و امروز با ویندوز 10 که شباهت زیادی به ویندوز قبلی 8 دارد کاربران به راحتی با آن تعامل پیدا کرده اند .


همین موارد است که یک  نوآوری و دگر گونی در طراحی را ایجا می کند بنابراین باید به یاد داشته باشید طراح نیز باید هنگام طراحی سایت کمی جسارت داشته باشد و فقط به مواردی که یاد گرفته است بسنده نکند . نوآوری که به درستی صورت گیرد شاید در وهله اول ببینده را متعجب نماید ولی همین تعجب باعث ایجاد کنجکاوی درون کاربران شده و سعی می کنند برای پاسخ به کنجکاوی خود با آن نوآوری روبرو شوند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (170)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 1998


  • نوآوری یا سنت گرایی کاربران واقعا چه می خواهند؟