Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
21

روش های که ثبت نام سایت برای کاربران ساده تر می کنند

روش های که ثبت نام سایت برای کاربران ساده تر می کنند

آمارهای که سایت ها اعلان می کنند نشان می دهندکه ثبت نام بخش مشکل سازی است که بیشتر کاربران از آن دوری می کنند، ما در این مقاله قصد داریم نشان دهیم به چه روش های می توان این مشکل را بهبود داد . همچنین با استفاده از ابزارهای قصد داریم فرآیند تجریه و تحلیل ثبت نام سایت را مورد بررسی قرار دهیم و علل و عوامل مشکلات هنگام ثبت نام را متوجه و تشریح کنیم .


ابزار Mixpanel

این ابزار با ردیابی در هر مرحله از روند ثبت نام ، مانند دکمه ثبت نام ، ایجاد پیام خوش آمد گویی ، ایجا پروفایل برای هر کاربر ، راه های که یک کاربر می پیماید را اندازه گیری کرده و به تجریه و تحلیل آن می پردازند سپس گزارشی به صورت نمودار ایجاد کرده و مدیر سایت و یا طراح سایت می تواند براساس آن پی به موارد مورد نظر جهت تصحیح در روند ثبت نام سایت نماید .


ابزار FLOW

با استفاده از ابزار Flow می توانید مسیرهای که یک کاربر هنگام ثبت نام انجام داده است را به درستی پیدا کرده و مشکلات آن را مشاهده نمایید همچنین می توان یک وظیفه را در این ابزار ایجاد کرد به طوری که خود به صورت خودکار شروع به ایجاد ثبت نام کرده و گزارشی از اشکالاتی که ممکن است در سر راه با آن برخورد کرده باشد و نتوانسته است در زمان درستی ثبت نام را انجام دهد ارائه نماید .

ابزار Redpen

با استفاده از ابزار Redpen می توان نظرات و توضیحاتی که هر یک از کاربران درباره ثبت نام  داده اند را به صورت گرافیکی نمایش داد به این صورت فهم دقیقی از موارد مورد نیاز و اشکالات هنگام  ثبت نام در اختیار مدیر سایت و طراح سایت قرار داده می شود تا بتوانند موارد مورد نظر را بررسی کرده و راه حل های برای آن پیدا کنند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (129)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2001


  • روش های که ثبت نام سایت برای کاربران ساده تر می کنند