Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
22

روش های برای ایجاد یک صفحه پربازدید در سایت

روش های برای ایجاد یک صفحه پربازدید در سایت

بسیاری از موارد پیش می آید که صفحه سایت نمی تواند پیام واضحی را به مخاطبان خود برساند و بیشتر باعث سردرگمی کاربران سایت می شوند ، همچنین بسیاری از کاربران حوصله و وقت کافی برای پیدا کردن موارد مورد نیاز خود در یک صفحه سایت را ندارند . بسیاری از طراحان و متخصصان وب دوست دارند که صفحه آنها باعث بیشتر ماندن کاربران در سایت شوند در این مقاله قصد داریم روش های برای ماندن کاربران و جذب مخاطبان سایت ارائه دهیم .


تیتر جذاب

تیتر جذاب در وهله اول مخاطب را به خود جذب می کند ، روش های مختلفی برای جذب آن وجود دارد مانند تحریک کنجکاوی اشخاص ، ایجاد کردن یک بیانه جسورانه ، تیتر را با سوال ایجاد نمایید ، آمارهای تکان دهنده و.. همه این ها باعث جذب بیشتر مخاطب و وهله اول و کلیک بر روی آن می شود.


متن غنی را فراموش نکنید

نویسندگان سایت زمانی را برای نوشتن یک تیتر جذاب قرار می دهند این یک ترفند خوب است ولی کافی نیست چرا که درست است این باعث جذب اولیه کاربران می شود ولی اگر متن و زیر تیتر جذاب نباشد کاربر پس از خواندن چند خط آن صفحه را ترک می کنند.

یک راه حل ارائه دهید

احتمال دارد محصول و یا سرویسی که در سایت خود ارائه می دهید یک مشکل را از طیفی از کاربران حل نماید . در واقع یکی از صفحه های موفق در سایت و صفحه های فرود این است که راه حلی از یک مشکل را بیان نماید که طیفی از کاربران دچار آن هستند هر چقدر این طیف وسیع تر و راه حل عملی تر باشد اشخاص زیادتری وارد سایت شده و در سایت می مانند همچنین اعتماد به سایت نیز بیشتر می شود.

آمار

تهیه کردن آمارها باعث اعتبار صفحه سایت می شود و به کاربر نشان می دهد شما بر روی موضوع تسلط کامل دارید . همچنین می تواندی بیان کنید چه تعداد فروش داشته اید و یا چرا مشتریان شما از شما رضایت دارند آمارها می تواند باعث جذب کاربران و اعتماد بیشتر به سایت شود . همچنین اگر می خواهید آماری از یک مقاله و یا تحقیق دهید سعی کنید آمار را داخل آن استفاده کنید چرا که مخاطب دوست دارد مطالب را براساس آمار آن موضوع بخواند .

بازخورد مشتری

سعی کنید بازخورد مشتریان بخصوص آنها که از محصول رضایت دارند را در سایت بیان کنید این باعث می شود کاربران سایت هنگام مشاهده محصول و یا خدمات سایت نظرات را نیز مطالعه کرده و اعتماد آنها به محصولات و خدمات سایت بیشتر شوند . همچنین سعی کنید مواردی که به عنوان ایرا د گرفته شده است را درست کرده و در سایت بیان کنید این باعث می شود کاربران جدید بدانند مشکل برطرف شده و شما به عنوان مسئول محصولات و خدمات بازخورد مشتری را مورد توجه قرار می دهید .


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (202)
کد خبر: 2003


  • روش های برای ایجاد یک صفحه پربازدید در سایت