Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
25

موارد مهم جهت برند کردن نماد تجاری در یک سایت

موارد مهم جهت برند کردن نماد تجاری در یک سایت

هنگامی که صحبت از برجسته کردن برند شرکت و یا سازمان می شود بیشتر آنها برجسته بودن آن را مدیون یک سایت فعال در این زمینه می دانند . امروزه در واقع فضای مجازی نسبت به فضای واقعی باعث برند کردن یک نام تجاری می شود . بنابراین داشتن یک سایت یک کاربران بتوانند با کمترین زحمت به هدف خود برسند برای یک برند ضروری به نظر می رسد . سایت نماینده شرکت و برند تجاری آن در فضای مجازی می باشد که تاثیر مثبت و منفی آن بر روی برند شرکت تاثیر مستقیم خواهد داشت . برای همین باید چند مورد را به درستی در هنگام طراحی سایت در نظر گرفت.

به سه چیز مهم در مورد طراحی فکر کنید

همان طوری که قبلا هم گفته شد عملکرد یک سایت باعث ایجاد کسب و کار منفی و تجربه بد برای مشتری می شود . داشتن یک هویت قوی و برند در طراحی سایت بسیار مهم است و جلوه ای مهم به برند یک شرکت می دهد . بنابراین سعی کنید به موارد زیر نگاهی دقیق تر انجام دهید:

فونت : باید برای افراد در تمامی سطوح قابل خواندن باشد تا تمامی افراد بتواند به راحتی با المان ها و متن سایت ارتباط برقرار کنند.

گرافیک » شامل یک ترکیب سالم از تصاویر و متن در صفحه می باشد انجام این کار اجازه می دهد تا رتبه سایت بهبود یابد.

متن : باید توجه داشت به طور میانگین 350 کلمه در هر صفحه وجود داشته باشد ، استفاده از متن های غنی و علامت های سوال و تعجب باید به درستی و جهت جلب نظر کاربران به کار گرفته شود.


همراه با رسانه های موبایل و شبکه های اجتماعی

علاوه بر تمرکز بر طراحی سایت برای دسکتاب و لپ تاب شما باید بتوانید طرحی که برای سایت خود آماده می کنید قابل نمایش در موبایل و دستگاههای دیجیتالی دیگر باشد چرا که امروزه بسیار از کاربران از این دستگاهها برای دسترسی به اینترنت و تماشای سایت ها استفاده می کنند همچنین استفاده موثر از شبکه های اجتماعی برای برند کردن نماد تجاری شرکت و هماهنگی آن با سایت در برجسته کردن نام برند بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که براساس آمارها به طور میانگین 37 دقیقه هر کاربردر اکانت شبکه اجتماعی مربوط به خود حضور دارد .

اجازه ندهید هدف شما در سایت گم شود

با توجه به اینکه ممکن است پس از طراحی سایت برا شرکت بازخوردهای قابل توجهی از هر یک از کاربران داشته باشد و برای رفع نیاز آنها به طراحی و یا عملکرد بخش های از سایت را تغییر دهید باید این را مد نظر قرار دهید نباید این تغییرات خللی در هدف شرکت جهت طراحی سایت ایجاد نماید . همچنین کاربران هنگام وارد شدن سایت باید به صورت گام به گام به هدف سایت که می تواند خرید محصولات و یا خدمات شرکت ویا عضویت در خبرنامه و... باشد هدایت شوند به طوری که از این فرآیند لذت ببرند و خسته نشوند

موارد ناوبری ، تست در طراحی

در طراحی یک سایت هیچ وقت نباید یک ناوبری ساده و زیبا را فراموش کرد چرا که بیشتر کاربران با استفاده از ناوبری سایت از یک صفحه سایت به صفحه دیگر منتقل می شوند و در هنگام انتقال باید حس خوبی برای ادامه و پیگیری فرآیند جستجو در سایت به آنها دست دهد . همچنین باید قبل از رونمایی کامل از سایت باید آن را مورد آزمایش قرار داد تا ابهامات و یا اشکالات پیش رو دیده شود تا قبل از رونمایی کامل و مشاهده آن توسط مشتریان برطرف شده و اعتماد مشتری بخاطر خطای سایت از بین نرود.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (279)
کد خبر: 2021


  • موارد مهم جهت برند کردن نماد تجاری در یک سایت