Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
26

چند سایت با زیبای بصری که باعث رونق دادن به کسب و کار خود شده اند

چند سایت با زیبای بصری که باعث رونق دادن به کسب و کار خود شده اند

ایجاد یک سایت زیبا و در عین حال پر درآمد برای شرکت و یا شخص همیشه جز نگرانی ها بوده است از دیدگاه برخی از بازاریابان اینترنتی یک سایت زیبا هیچ گاه نمی تواند به یک کسب و کار پردرآمد تبدیل شود چرا که زیبایی بصری به کاربران اجازه نمی دهد تمرکز لازم بر روی قسمت فروش و یا متن مورد نظر بازاریابان اینترنتی ایجاد شود . اما برخی از شرکت های داری سایت های می باشند که هر دو خصوصیت یعنی زیبایی و فروش بالا را در سایت خود دارند . ما قصد داریم در این مقاله به این وارد بپردازیم .

Stitchlabs

این سایت یک سرویس مبتنی بر وب می باشد که مدیریت جامع ، پردازش سفارش و نرم افزار مدیریت تجارت الکترونیکی را برای کسب و کار کوچک و خرده فروشان فراهم می کند . این سایت می تواند به کار آفرینها کمک شایانی نماید همچنین CTA ها بسیار جذابی در صفحه اصلی این سایت وجود دارد که برای کاربران جذاب می باشند .

Unbounce صفحه فرود بهینه شده

شما به طور واضح از متخصصان می خواهید که نه تنها دارای یک صفحه فرود خوب در سایت خود داشته باشید بلکه بتوانید با آن به درستی کار کنید ، این سایت دقیقا همان چیزی است که هر شخص و یا شرکتی آرزوی آن را دارد چرا که این سایت یک صفحه فرود فوق العاده با بهره وری بالا را طراحی کرده است . ساده ، زیبا ، موثر ویژگی های اساسی صفحه اصلی آن است همچنین دارای بازاریابی هوشمند ، یک وبلاگ معتبر و رنگ ها و طرح های که مطابق با برند شرکت طراحی شده است.


Moz  نرم افزار سئو

این سایت ابتدا با یک وبلاگ آغاز شد ولی امروز یک منبع اصلی بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت ها می باشد در واقع این سایت ، یک سایت پول ساز برای مدیران سایت می باشد . این وب سایت دارای ابزارهای کار آمد برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به همراه صفحات فرود زیبا برای جذب کاربران بیشتر می باشد .


MailChimp

این سایت نیز داری کسب و کار اینترنتی و بازاریابی ایمیل می باشد شما در این سایت هم می توانید زیبایی و ظرافت یک طراحی را ببنید و هم کاربرانی که دائم در این سایت برای ایجاد کسب و کار خود از سرویس های آن استفاده می کنند و برای سایت درآمد ایجاد می شود را مشاهده نمایید .


Basecamp

این سایت یک نرم افزار مدیریت پروژه می باشد ، صفحه اصلی آن طوری طراحی شده است که بهترین روش برای ایجاد نرخ تبدیل را دارا می باشد . همچنین یک تیم قوی در این سایت مسئول ایجاد محتوای غنی در سایت می باشد تا کاربران زیادی را جذب خدمات ارائه شده به مشتریان نماید و آن ها را بیشتر با خدمات شرکت آشنا نماید و اعتماد آن ها را بدست  آورد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (146)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2029


  • چند سایت با زیبای بصری که باعث رونق دادن به کسب و کار خود شده اند