Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
26

آماده کردن یک سایت سال نو با UX

آماده کردن یک سایت سال نو با UX

همانطوری که فصل ها جای خود را به فصل های دیگر می دهند کاربران نیز نیازمندیهای دیگری را طلب می کنند همچنین مدیران سایت نیز براساس فصل های مختلف باید محصولات و خدمات و حتی طراحی سایت خود را ویا بخشی از آن را تغییر دهند . همچنین فصل تعطیلات فصلی است که کاربران بیشتر از تمام فصول سال کالا خریداری می کنند بنابراین طراحی سایت نیز باید در این فصل جذاب تر از فصول دیگر دیده شود. استفاده از تصاویر و طرح های که فصل تعطیلات را داشته باشد می تواند باعث جذب مخاطبان بیشتر شود چرا که آنها فکر می کنند حتما محصولات جدید و متنوعی در این فصل در سایت قرار داده شده است . همچنین مطالب باید به روز شود و درباره تخفیفات و محصولات و خدمات جدید در سایت توضیحاتی قرار گیرد .


محصولات خاص را برجسته کنید

محصولاتی که حدس می زنید در فصل تعطیلات کاربران بیشتری را به خود جذب می کنند و یا محصولات و خدمات جدید که می خواهید در این فصل به فروش برسانید را در سایت برجسته نمایید این کار می تواند از طریق قرار دادن بخشی ویژه در سایت با عنوان های مختلف مثلا محصولات ویژه این فصل و عبارت های مانند آن نوشته شود .


نام تجاری خود را درطول تعطیلات برند کنید

سعی کنید همیشه در زمان فصل تعطیلات یک تخفیف ویژه و یا یک محصولات ، خدمات ویژه خود را به کاربران ارائه دهید شاید تخفیف شما سود کمتری را نصیب شرکت نماید ولی این فکر را در ذهن مخاطب به وجود می آورد که می تواند هر سال به این سایت آمده و تخفیفات ویژه ای از آن دریافت کند همین امر باعث می شود این سایت را به دوستان خود نیز پیشنهاد کند و باعث رونق آن در فصل تعطیلات سال نو شود.


راهنمایی هدیه و یا بسته هدیه

کاربران  می خواهند در فصل تعطیلت سال نو یک هدیه و یا هدایای به دوستان و اقوام خود بدهند بنابراین کاربران هنگام ورود به سایت دوست دارند با برخی از محصولات و یا خدماتی که جنبه هدیه را برای آنها در ذهن ایجاد می کنند داشته باشند . حتی توصیه می شود بخشی را به عنوان هدایای ارزان قیمت برای دوستان و اقوام در فصل سال نو در سایت ایجاد نمایید این بخش یکی از پرطرفدارترین بخش ها در این فصل خواهد بود.

رسانه اجتماعی خود را جدید کنید

در شبکه های اجتماعی با اکانت خود به هدایا و تخفیفاتی که می تواند کاربران از آنها استفاده نماید اشاره کنید سعی کنید چند خط و چند تصویر از محصولات مورد نظر خود که در فصل سال نو در شرکت شما و در سایت شما قرار گرفته است را بیان کرده و پیشنهاداتی برای هدایا به دوستان و اقوام خود در شبکه های اجتماعی قرار دهید و کاربران را ترغیب کنید که برای اطلاعات بیشتر به سایت شما سر بزنند.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (143)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2035


  • آماده کردن یک سایت سال نو با UX