Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
27

ایجاد یک کتاب FlipPingBook در سایت

ایجاد یک کتاب FlipPingBook در سایت

نرم افزار FlipPingBook یک نرم افزار ایجاد کاتالوگ دیجیتال می باشد . با استقاده از این نرم افزار آنلاین می توانید مجلات آنلاین و 3D درست کنید . به علت رابط کاربری بصری زیبایی که دارد و مانند باز کردن صفحات یک کتاب می باشد تعامل آن با کاربران بسیار ساده خواهد شد . برای این کار کافی است که مستندات خود را در این سایت آپلود نمایید . در واقع این نرم افزار آنلاین می تواند هرگونه سندی مانند پی دی اف ها ، اکسل ، ورد، پاورپوینت و... را تبدیل به FlipPingBook نماید. توصیه می شود هنگامی که می خواهید در طراحی سایت بخشی را به عنوان تعامل متنی با کاربر داشته باشید از این نرم افزار آنلاین استفاده نمایید .


همچنین این نرم افزار آنلاین یک ویرایشگر داخلی نیز در اختیار کاربران قرار می دهد تا آنها بتوانند به دلخواه رنگ و بقیه ویژگی های ظاهری آن را مطابق سایت خود تغییر دهند . همچنین اگر دوست دارید سندی که از طریق این نرم افزار ایجاد می شود نیز در قالب یک فلش داشته باشید این نرم افزا این کار را نیز برای شما انجام می دهد . یکی از مهمترین کارهای که شما با نرم افزار FlipPingBook می توانید در سایت انجام دهید ایجاد کاتالوگ الکترونیکی می باشد . طراح سایت می تواندکاتالوگ فروشگاه آنلاین خود را به طور مستقیم با این نرم افزار ایجاد نماید . این بدان معنی است که خریداران و کاربران آنلاین می توانند خرید خود را به صورت مستقیم از کاتالوگ انجام دهند .


این نرم افزار طوری کاتالوگ سایت را درست می کند که در موبایل و تبلت نیز دیده شود همچنین یک وب سرویس API نیز برای انتقال دیتا از کاتالوگ ایجاد شده به وب سرویس سایت وجود خواهد داشت . در واقع با ایجاد این کاتالوگ آنلاین با این نرم افزار می توایند از داخل کاتالوگ محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده ، سبد خرید خود را پر کنید و به درگاه اینترنتی وصل شوید . برخی از ویژگی های این نرم افزار به شامل موارد زیر می باشد :

·         انیمیشن های زیبا برای جذب مشتری

·         آسان و راحت برای کارکردن

·         جستجوی متن کامل  و زوم چند سطحی

·         آپلود و تبدیل به انواع فرمت ها

·         ویرایشگر داخلی

·         پشتیبانی از RTL

·         پشتیبانی از HTML5

·         قابلیت نمایش برای تمامی دیوایس های اینترنتی نظیر موبایل و تبلت

·         ادغام به شبکه های اجتماعی

·         سازگاری با سئو

·         پشتیبانی از تجزیه و تحلیل وب

·         حفاظت از کپی و خواندن مجاز

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (191)
کد خبر: 2037


  • ایجاد یک کتاب FlipPingBook در سایت