Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
27

قابلیت استفاده از وب سایت با محتوای غنی در آن

قابلیت استفاده از وب سایت با محتوای غنی در آن

قبل از فکر در مورد طراحی سایت برای شرکت و یا شخص خود باید صرفنظر از نوع کسب و کاری که می خواهید انجام دهید نکته ای را برای خود شفاف و واضح در نظر بگیرید این نکته به این ترتیب می باشد که متن و محتوای کاری شما اساس یک سایت و ترافیک بازدیدکنندگان به آن سایت می باشد . با توجه به رقابت شدیدی برای ترافیک سایت در طی یک دهه اخیر ظهور کرده است مالکان و مدیران سایت ها وقت و هزینه زیادی را صرف طراحی نوین و خلاقانه با استفاده از تیم های طراحی نموده اند که باعث شود مشتریان بیشتری را به خود جذب نمایند . اما همیشه یک سوال در ذهن آنها ایجاد می شود چگونه کاربران سایت خود را به حداکثر برسانیم ؟ با توجه به رقابت در مورد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و دادن رتبه توسط موتورهای جستجو نظیر گوگل به هر یک از صفحات سایت داشتن محتوای غنی و تازه باعث ایجاد موفقیت در این جذب کاربران بیشتر به سایت و توجه آنها می شود . ما در این مقاله چند استراتژی که به شما در ایجاد محتوای با کیفیت در سایت کمک می کند را شرح خواهیم داد .


درک کاربران سایت

اگر قبل از ایجاد محتوا نتوانید کاربران و افرادی که به سایت شما می آیند را به درستی درک کنید نمی توانید برای آنها محتوا غنی ایجاد نمایید به عبارت دیگر اگر ندانید چه نوع کاربری در هریک از صفحات سایت شما وارد می شوند نمی توانید آن محتوای مورد نیاز آن ها را در آن صفحه ایجاد نمایید تا آنها را ترغیب به خواندن کنید بنابراین گام اول در ایجاد محتوا قبل از آن است یعنی درک درست از کاربران صفحات سایت خود برای تولید محتوا.

محتوای بدون اشتباه ایجاد نمایید

با استفاده روز افزون و طراحی و تولید سایت های مختلف برای کاربران ، متاسفانه بسیاری از محتوای سایت ها موارد بسیار اشتباهی را در سایت خود قرار می دهند که بعد از مدتی کاربران متوجه آن ها می شوند همین امر باعث شده است کاربران نتوانند به مطالب نوشته شده در یک سایت اعتماد کامل داشته باشند بنابراین با ذکر این نکته باید توجه داشته باشیم که محتوا ایجاد شده مطمئن و از منابع قابل اطمینانی گرفته شده باشد تا کاربران بتوانند به آنها اعتماد کنند همچنین این امر باعث می شود در طول زمان کاربران بیشتری وازد سایت شما شده و به آن اعتماد کنند . همچنین سعی کنید در نوشتن مقاله و یا مطلبی در صفحات سایت از اشتباهات املایی پرهیز کنید این اشتباهات نگاه یک ببننده به متن را کاهش می دهد و در نتیجه اعتماد آن به متن از دست می رود .


مختصر نویس باشید

آیا تا به حال اصطاح نرخ بازدهی را شنیده اید ؟ اگر نه موقع آن فرا رسیده است که با آن آشنا شوید در واقع نرخ بازدهی در بهینه سازی سایت تاثیر زیادی خواهد گذاشت این مفهوم میزان و درصد کاربرانی که یک صفحه سایت را بازدید می کنند بدون آنکه به لینک دیگر و یا صفحه دیگری از سایت کلیک کنند آن را ترک می نمایند . نزخ بازدهی می تواند عوامل متعددی داشته باشد که یکی از آنها گزاف گویی در محتوای سایت است . بر اساس آمارهای گرفته شده بین 50 تا 60 درصد محتوای یک سایت بیشتر به گزاف گویی پرداخته شده است تا به استفاده از مطالب مفید برای کاربران . اگر می خواهید کاربران سایت شما در صفحات سایت شما باقی بمانند و زمان بیشتری را صرف آن نمایند باید از گزاف گویی در متن خودداری کنید و سعی کنید مطالب مختصر و مفیدی را برای آنها در صفحات سایت در نظر بگیرید تا آنها بیشتر ترغیب به کلیک بر روی صفحات دیگر شوند .

منحصر به فرد بودن

امروزه اطلاعات و محتوای منحصر به فرد که مطالب تازه ای را به کاربران برسانند بسیار نایاب و کم شده است به علت رقابت و استفاده از انواع منابع برای جذب مخاطبان ، منحصر به فرد بودم محتوای غنی بسیار با ارزش می باشد چرا که کاربران همیشه به دنبال مطالب تازه ای می گردند که در سایت های و یا شبکه های اجتماعی دیگر وجود ندارد بنابراین سعی کنید دنبال مطالب تازه و منحصر به فرد بگردید و از کپی کردن مطالبی از سایت های دیگران بپرهیزید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (187)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2038


  • قابلیت استفاده از وب سایت با محتوای غنی در آن