Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
28

ابزاری برای تست سازگاری سایت برای تمامی مرورگر ها

ابزاری برای تست سازگاری سایت برای تمامی مرورگر ها

هنگام طراحی سایت ، طراحان سعی می کنند تمامی مرورگر ها را در زمان طراحی مورد آزمایش قرار بدهند تا مطمئن شوند که سایت طراحی شده با تمامی مرورگر ها سازگاری کامل خواهند داشت . اما پیش می آید که طراح نتواند با تمامی مرورگر ها و نسخه های رایج مورد استفاده توسط کاربران سایت را چک کند، یک تگ div نامناسب یک CSS نامناسب که با تمامی مرورگرها همخوانی نداشته است ، همه و همه باعث ایجاد یک کابوس نابخشودنی توسط طراح می شوند چرا که آنها با استفاده از این اشتباه مشتریان و کاربران سایت که هدف طراحی سایت بوده اند را از دست داده اند. یک راه حل برای این کار این است که انواع دیوایس ها را خریداری و از لپ تاب های مختلف برای آن استفاده نمایید .


همچنین باید هر مرورگر که دارای ورژن های مختلف نیز می باشد را مورد آزمایش قرار دهید که این کار بسیار گران و پرهزینه می باشد راه حل بعدی استفاده از ابزاری است که به وسیله آن می توانید به راحتی تمامی این کار ها را به او بسپارید و تنها نتایج آن را مشاهده نمایید . سایت browseemall.com به شما این اجازه را می دهد که موارد گفته شده را در زمان بسیار کوتاهی انجام دهید و نتایج طراحی خود با مرورگرهای مختلف را مشاهده نمایید . این ابزار دارای ویژگی های زیر می باشد :

·         پشتیبانی از انواع مرورگرها

·         پشتیانی از انواع نسخه های هر مرورگر

·         بهینه سازی سایت با استفاده از دستگاههای موبایل

·         تست صفحات و حتی کدهای HTML وارد شده

·         تست خودکار انواع مرورگرها

زیبای و راحتی این ابزار این است که تمامی موارد گفته شده را تنها با یک کلیک ساده به طور اتوماتیک انجام می دهد. به این ترتیب شما بایک محیط تست کامل مجهز روبرو هستید که شما را قادر می سازد که آزمایش سازگاری سایت را به راحتی انجام دهید.

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (175)
کد خبر: 2044


  • ابزاری برای تست سازگاری سایت برای تمامی مرورگر ها