Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
28

طراحی سایت ریسپانسیو و آمارهای آن

طراحی سایت ریسپانسیو و آمارهای آن

همه ما طراحی سایت ریسپانسیو و مطابقت داشتن آن با موبایل های هوشمند و یا تبلت ها را به خوبی می دانیم در این مقاله قصد دارم تاثیر آن را بر روی یک سایت پر بازدید را بیان کنیم . بانک Crédit Agricole یک بانک بزرگ در فرانسه می باشد این بانک دومین بانک بزرگ اروپا نیز محسوب می شود ما می خواهیم در این مقاله تاثیر دوباره طراحی کردن سایت این بانک را به ریسپانسیو را شرح دهیم .


چالش ها

هدف اصلی این بانک جذب مخاطبان بیشتر و تشویق آنها به ایجاد ثبت نام کاربری در سایت این بانک می باشد تا بتوانند از سرویس های بانک استفاده نمایند و در آن ها گردش مالی رخ دهد . اما بسیاری از کاربران امروز با موبایل های هوشمند و یا تبلت خود وارد این سایت می شوند و از مطابق نبودن این سایت با موبایل های هوشمند و یا تبلت ها بسیار ناراضی هستند . بنابراین راه حل اصلی آن ، طراحی سایت به حالت ریسپانسیو برای حل شدن این چالش می باشد . بنابراین تیم فناوری اطلاعات این بانک تصمیم به اصلاح طراحی سایت فعلی دادند .


اجرای پروژه

در ابتدا بر روی صفحات اصلی و ویژگی های اصلی سایت بانک یعنی باشگاه مشتریان و ثبت نام تمرکز صورت گرفته بود چرا که بیشتر بازدید ها و نارضایتی در این بخش ها گزارش شده است همچنین صفحات طراحی شده ابتدا در موبایل ها و تبلت های رایج مورد استفاده مردم و سپس در تمامی ورژن های دیگر دیواس های مختلف مورد آزمایش قرار گرفت . در تصاویر زیر می توانید تغییرات اعمال شده را مشاهده نمایید .


نتایج

نتایج آمارهای بدست آمده پس از طراحی سایت به صورت ریسپانسیو از رشد ترافیک کاربران خبر می دهد. پس از شش ماه رشد کاربران 664.25 درصد افزایش یافته است و نرخ bounce rateبه میزان 57.94 دصد کاهش یافته است . برخی از نتایج دیگر شامل موارد زیر می باشد :

    200٪ افزایش ترافیک در موبایل های هوشمند و تبلت

    664.25٪ افزایش تعداد بازدید های صفحه

    216.73٪ افزایش تعداد بازدیدها

    افزایش میانگین مدت بازدیدهای 161.45٪

    57.94٪ کاهش میزانbounce rate

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (93)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2045


  • طراحی سایت ریسپانسیو و آمارهای آن