Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
28

تحقیقات بیشتر با قیمتی کمتر در طراحی سایت

تحقیقات بیشتر با قیمتی کمتر در طراحی سایت

طراح سایت بعد از طراحی سایت نیاز دارد که سایت خود را مودر آزمایش مختلف قرار دهد تا مطمئن شود طراحی که انجام داده است بدون نقص می باشد چرا اگر بعد از ارائه سایت به مشتریان دچار مشکل شود اعتبار طراح زیر سوال خواهد رفت همچنین هزینه باز طراحی آن نیز بیشتر است . سایت UsabilityTools.com به نظر می رسد به نیازهای محققان ، طراحان و بازاریابان UX پاسخ می دهد این یک پلتفرم جامع با 9 ابزار است که شما می توانید معمولا از طریق چندین سوریس مختلف استفاده کنید .


این ابزار یکی از قدیمی ترین و بهترین ابزار های آزمون قابلیت نرم افزار می باشد و توانسته در کنار رقیبانی مانند Userzoom و ClickTale خوش بدرخشد . واقعیت امر این است که این سایت توانسته در طول عمر خود تجارب مختلف مشتریان را وارد سرویس خود کند به طوری که می توان گفت هنگام تست کردن این ابزار متوجه بسیاری از مواردی می شوید که شاید طراح از آن بی اطلاع بوده است . UsabilityTools هنگامی که در آن ثبت نام می کنید ابزارهای خود را به دو گروه تقسیم می کند ، گروه اول شامل نظرسنجی ، مرتب سای کارت ، جعبه بازخورد ساده و تست مبتنی بر سناریو بدون تغییر است . این ابزار به شما اجازه می دهد به طور مستقیم به کاربران خود دسترسی پیدا کنید . از آنها سوالاتی بپرسید و معماری اطلاعات را جمع آوری کنید و بازخورد جمع آوری شده را بررسی نمایید . همچنین می توانید از CINT استفاده کنید ، یک پنل تحقیقاتی است که با ابزارها و با بیش از 10 میلیون پاسخ دهندگان در سراسر جهان به آن دسترسی پیدا کرده است .


با توجه به هزینه های اضافی که با استفاده ا ز آن به دست می آید قابلیت های هدف گیری تحقیق با استفاده از UsabilityTools بسیار شگفت انگیز می باشد . گروه دوم ابزار ها بهینه سازی تبدیل شامل مواردی مانند کلیک HeatMaps پیگیری ، تست A/B ، فرم تستر و ضبط عملکرد کاربران می باشد . همه این موارد به شما این امکان را می دهد تا رفتار کاربران را تجزیه و تحلیل نمایید بدون آنکه خود را به زحمت بیاندازید.  همچنین نتایج آن برای ادامه کار بسیار مهم و پر ارزش است .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (51)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2047


  • تحقیقات بیشتر با قیمتی کمتر در طراحی سایت