Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30

ایجاد یک طراحی سایت با استفاده از IM-Creator

ایجاد یک طراحی سایت با استفاده از IM-Creator

زمانی برخی از اشخاص می خواهند در یک محدوده زمانی یک سایتی داشته باشند و نیاز به یک سایت سریع و با امکانات متوسط دارند آن هم برای یک تایم خاص . در نوع درخواست ها آنقدر زیاد بوده است تا بسیاری از شرکت ها به فکر ایجاد طراحی سایت آنلاین برای این نوع درخواست ها بیافتند . سایت IM-Creator یکی از این نوع سایت ها است این سایت توانسته با ابزارهای خود کار را برای کاربران در طراحی سایت آسان نماید .


همچنین این سایت طوری ساخته شده است که شما نیاز به هیچ نوع برنامه نویسی و یا حتی دانشی از آن نداشته باشید برای همین مورد استقبال بسیاری از اشخاصی قرار گرفت که می خواهند با امکانات تقریبا اولیه یک سایت در کمتر از یک ساعت درست کنند . همچنین درست کردن این سایت برای اشخاص به صورت رایگان می باشد که این امر در بازدید و علاقه اشخاص به ایجاد سایت برای خود کمک می کند .


اولین قدمی که در طراحی سایت خود باید بر دارید انتخاب یک قالب از قالب های زیادی است که این سایت برای مشتریان خود ارائه کرده است ، با این حال اگر قالب مناسبی برای کار خود پیدا نکرده اید یک ویرایشگر قدرتمند در اختیار شما قرار داده می شود بدون آنکه  نیاز به یک خط کد داشته باشید می توانید آن طراحی مورد نظر خود را انجام دهید . این ویرایشگر طوری طراحی شده است که می توانید المان های مورد نظر خود را با کشیدن و رها کردن به میز کاری طراحی خود بیاورید . در مرحله بعد می توانید بخش های مختلف سایت خود را مانند تصاویر ، ویدئو و متن ها را در سایت و قالب طراحی کرده و یا انتخاب کرده خود قرار دهید و در مرحله پایانی می توانید با زدن دکمه ایجا  سایت خود را مشاهده نمایید در این مرحله سایت خود را به دامنه مورد نظر خود وصل نمایید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (127)
کد خبر: 2054


  • ایجاد یک طراحی سایت با استفاده از IM-Creator