Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30

روش های برای بازدید بیشتر سایت

روش های برای بازدید بیشتر سایت

وقتی یک شرکت و یا شخص می خواهید یک سایت را راه اندازی کند ، مهمترین هدفی که دارید این است که بتواند کاربران بیشتری را جذب کار خود کند و از طریق جذب کردن بیشتر کاربران آنها را به مشتری های بالقوه تبدیل نماید . ما در این مقاله قصد داریم چند روش که به ایجاد ترافیک بیشتر در سایت می انجامد توضیح دهیم .

کاربران خود را بشناسید

وقتی برای یک کسب و کار شروع به طراحی سایت می نمایید باید بدانید دقیقا چه اشخاص و یا چه دسته کاربرانی از سایت بازدید می کنند . و براساس کاربران خود شرو.ع به طراحی نمایید این باعث می شود کاربران هنگامی که وارد سایت می شوند علایق و سبک طراحی که انجام شده است را بپسندند بنابراین قبل از طراحی باید بدانید برای چه طیف و یا طیف های از کاربران در حال طراحی هستید.


استفاده از شبکه های اجتماعی

بسیاری از کاربران در سراسر جهان هنگام وصل شدن و اتصال به اینترنت حتما به شبکه اجتماعی خود وارد می شوند بنابراین یکی از مهم ترین مواردی که باعث ترافیک بالای سایت می شود توجه ویژه به شبکه های اجتماعی می باشد . سعی شود پست های هر روزه در این شبکه ها وارد شود و نظرات کاربران مورد توجه قرار گیرد و حتی بعد از اینکه نظرات آنها برای یک طرح و یا یک محصول از سایت انجام شد به صورت گسترده اطلاع رسانی شود این باعث می شود کاربران بدانند نظرات آنها مورد توجه قرار می گیرد بنابراین در نظر دهی و توجه به آن بیشتر شرکت خواهند کرد .


سایت را برای همه کاربران طراحی کنید

درست است که در مورد اول گفته شده است باید سایت را برای آن دسته از کاربرانی که بیشتر وارد سایت می شود مورد توجه قرار داد اما این بدان معنی نیست که کاربران دیگر طیف ها را نادیده گرفته شوند بسیاری از موارد طراحی برای تمامی کاربران یک نوع مشکل را ایجاد می کند مثلا فرم ثبت نام نگرانی همه کاربران را بر می انگیزد بنابراین در مواردی که این نوع نگرانی ممکن است برای تمامی کاربران یکسان باشند و یا مواردی که اختلافی بین طیف از کاربران و یا طیف دیگر در نوع طراحی به وجود می آید باید طراحی سایت طوری باشد که حداقل موارد مورد نیاز هر دو طرف برآورده شود گرچه نگاه بیشتر به طیف پر استفاده سایت باشد .

از یک انجمن فعال در سایت استفاده شود

سعی شود هنگام طراحی سایت حتما بخشی از سایت را  یا یک صفحه اختصاصی را به ایجاد انجمن آن کسب و کار در نظر بگیرید . انجمن بخشی است که کاربران می توانند با یکدیگر و با مدیران سایت در ارتباط باشند دسته بندی مناسب انجمن باعث می شوند کاربران به درستی سوالات خود را مطرح کنند و بارها به انجمن سر زده تا ببنند آیا کاربران و یا مدیران سایت به سوالات پاسخ داده اند این سر زدن باعث ایجاد ترافیک می شود البته باید یادآوری کرد که اگر فعالیت میران سایت به درستی انجام نشود باعث دلسردی و بی اعتمادی به انجمن خواهد شد بنابراین باید توجه داشته باشید که به چه صورتی می خواهید یک انجمن را مدیریت نمایید .

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (144)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2056


  • روش های برای بازدید بیشتر سایت