Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
01

چند سایت برای پیدا کردن بهترین تصاویر رایگان

چند سایت برای پیدا کردن بهترین تصاویر رایگان

تصاویر زیبا و جذاب همیشه بخش مهمی از یک طراحی سایت بوده است ولی گهگاهی پیش می آید که شما بنا به موضوع سایت ، نمی توانید تصاویر جذاب و مرتبط با موضوع پیدا کنید . ما در این مقاله قصد داریم راجب سایت ها که می توان از آنها تصاویر جذاب در زمینه های مختلف به صورت رایگان دانلود نماییم را توضیح دهید و آدرس آنها  و مختصری از خصوصیات هر یک از سایت ها بیان نماییم .

FreePhotos.cc

این سایت یک سایت منبع رایگان بوده که شما می توانید تصاویر عمومی را از آن دانلود نمایید . شما می توانید در این سایت تصاویر تبلیغاتی خلاقانه را برای انواع سایت های که می خواهید طراحی نمایید ، یافت نمایید . همچنین این سایت از چندین API برای جمع آری تصاویر استفاده می کند و تصاویر را با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد .


unsplash.com :

رایگان هر آنچه می خواهید با رزولیشن بسیار بالا در خدمت کاربران می باشد در واقع این شعار این سایت است . این سایت یک سایت عکس به سبک وبلاگ است که به شما اجازه می دهد حتی تصاویر خود را برای به اشتراک گذاشتن بعد از لاگین برای عموم قابل مشاهده سازید . این سایت هر روز تصاویر جدیدی را قرار می دهد بنابرای همیشه می توانید یک تصویر جدیدی در آن ببنید.


littlevisuals.co :

این سایت شامل مناظر جذاب و تصاویری از اجزا کوچکی و تصاویر زیبا از ساختمان های متفاوت در جهان می باشد که به زیبایی به تصویر کشیده شده است .شما می توانید با ثبت نام در این سایت در هقته هفت عکس جذاب را از طریق این سایت که به ایمیل شما فرستاده می شود دانلود نمایید .


gratisography.com :

این سایت توسط یکی از عکاسان مهار به نام Ryan McGuire ساخته شده است او تصاویر زیبای را هر هفته در سایت خود قرار می دهد و اجازه می دهد که کاربران به صورت رایگان از آن استفاده نمایند . همچنین هر تصویر دارای وضوح بالای می باشد که می توان به راحتی در سایت مورد استفاده قرار گیرد .


getrefe.tumblr.com :

این سایت دارای هزارن تصویر که بیشتر آنها در مورد اشیاء و مناظر زیبا و جذاب می باشد درست شده است . جالب اینجاست که هر تصویر دیده شده در سایت با یک موبایل هوشمند گرفته شده است . بنابراین شما می توانید تفاوت تصاویر و کیفیت آن را به دوش انواع گوشی های هوشمند بگذارید .

mystock.photos :

این سایت در واقع توسط یک گروه حرفه ای از عکاسان که دوست دارند تصاویر گرفته شده را به نمایش بگذارند ایجاد شده است بنابراین شما می توانید در این سایت با انواع تصاویر و تنوع در آن موارد مورد نیاز خود را تهیه کرده و از آن لذت ببرید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (138)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2067


  • چند سایت برای پیدا کردن بهترین تصاویر رایگان