Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
01

سییمبلا (Simbla) سازنده یک طراحی سایت خلاق

سییمبلا (Simbla) سازنده یک طراحی سایت خلاق

سییمبلا (Simbla) یک سازنده طراحی سایت است که در سال 2013 توسط یک تیم که به طراحی علاقه داشت با یک نوآوری در تولید ساخت راه اندازی شد . سیمبلا با ظرافت و عملکرد به عنوان یک راه حل بدون دردسر برای افراد و شرکت های که  به دنبال حضور آنلاین و افزایش کسب و کار خود هستند ، ساخته شده است . این سرویس اجازه می دهد هر شخصی سایت خود را با دیتابیس مورد نظر خود طراحی کند . در این سرویس شما با کشیدن و رها کردن اجزاء مورد نظر خود می توانید طراحی خلاقانه برای سایت خود انجام دهید بدون آنکه دانشی در زمینه برنامه نویسی داشته باشید همچنین می توانید بر حسب نیاز دیتابیس و جداول آن را نیز طراحی کنید و ارتباط آن ها را نیز در جداول اعمال نمایید .


شروع کار با سیمبلا آسان می باشد در مرحله اول این سایت از تجربه کاربری آسانی استفاده شده است شما می توانید به دو طریق ثبت نام در سایت را انجام بدهید یا از طریق شبکه های اجتماعی یا از طریق فرمی که در مقابل شما ظاهر می شود . هنگامی که شما ثبت نام خود را به پایان رساندید و لاگین را انجام داده اید به سییمبلا (Simbla)به شما پیشنهاد می دهد که تمپلیت مورد نظر خود را بسازید . مراحل کار با سییمبلا (Simbla) برای طراحی سایت بسیار آسان می باشد :

·         نام سایت خود را مشخص کنید

·         لوگوی مورد نظر سایت خود را آپلود کنید ، همچنین موقعیت مکانی را تعیین می کنید که در مپ گوگل هنگام نمایش سایت دیده می شود

·         نوع سایت ، در اینجا شما یک طرح بندی صفحه را برای سایت مشخص می کنید ( یک صفحه / چند صفحه)


·         تنظیمات صفحه را مشخص می کنید در مرحله بعدی می توانید تنظیمات صفحات و بخش های مورد نظر از سایت را که دوست دارید سایت شما داشته باشد طراحی نمایید همچنین گزینه های برای سفارشی کردن هر بخش وجود دارد .

·         صفحه اصلی به علت اهمیت آن خود یک مرحله دارد که می توان از تمپلیت های زیادی که پیشنهاد می شود یکی را انتخاب و برحسب نیاز و علاقه خود آن را تغییر داد .

·         تنظیم رنگ بعد از طراحی صفحه اصلی انجام می شود البته هنگام طراحی آن نیز می توان آن را انجام داد . رنگ نقش مهمی را در زیبای بصری سایت بازی می کند برای همین یک بخش برای تنظیمات رنگ در سایت در سرویس سییمبلا (Simbla) در نظر گرفته شده است .

·         تنظیم نهایی، به محض اینکه دکمه Create در این مرحله زده شود یک لینک موقت برای سایت طراحی شده به شما داده می شود .

توصیه می کنم حتی برای برداشتن ایده از این سایت برای طراحی خود حتما به این سایت سر بزنید .


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (252)
کد خبر: 2069


  • سییمبلا (Simbla) سازنده یک طراحی سایت خلاق