Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
01

شیوه طراحی سایت هتل با استفاده از تجربه کاربری

شیوه طراحی سایت هتل با استفاده از تجربه کاربری

تجربه کاربری بخش جدایی ناپذیر از طراحی سایت می باشد و هیچ شکی در آن وجود ندارد . اما باید به یاد داشته باشیم که هر تجربه کاربری مخصوص به یک طراحی می باشد و در زمینه های مختلف تجربه کاربری متفاوت هستند . ما در این مقاله می خواهیم در مورد تجربه کاربری در طراحی سایت هتل صحبت کنیم . اولین چیزی که در طراحی در زمینه هتل به ذهن طراح باید برسد جستجو اتاق های مورد نیاز کاربران آنلاین می باشد در واقع باید طوری عمل شود که گوی مخاطبان به صورت حضوری در هتل قرار دارند و در حال رزرو کردن اتاق برای خود هستند ، چرا که این عمل اولین مرحله است که در هتل انجام می شود بنابراین باید اطمینان حاصل کرد که به درستی طراحی می شود . همچنین باید سوالات زیر را  طراح از خود بپرسد و برای آن پاسخ های درست را بیاید ، اینکه چرا مسافران از سایت شما بازدید کرده اند ؟ اهداف اصلی مسافرت چیست ؟ به عنوان یک طراح شما هنگام طراحی سایت هتل نیاز بیشتری به درک کاربران خود داردی چرا که گرفتن هتل با احساسات مخاطبان همراه است بنابراین باید طراح در مورد صنعت مهمان نوازی و تجزیه و تحلیل رفتار مسافرتی اطلاعات بیشتری را قبل از طراحی کسب کند . اطلاعات بیشتری در مورد هتل مانند خدمات اضافی ، تصاویر بیشتر از مناظر مختلف هتل مانند اتاق ها ، غذا خوری و فیلم های مرتبط با آنها در سایت گذاشته شود تا کاربران بتوانند به راحتی با هتل تعاملات بهتری را انجام دهند .


بهینه سازی جریان رزرو

 بهینه سازی جریان رزرو یکی از مهم ترین بخش های است که باعث تبدیل کاربران آنلاین به مشتریان سایت می شود . در واقع هنگام رزرو باید بهترین طراحی و تعامل با کاربران صورت گیرد گرافیک زیبا ، جستجوی راحت ، دادن تخفیفات مناسب و.. باید به خوبی در هنگام رزرو اتاق های هتل به کاربران آنلاین در نظر گرفته شود . همچنین در این بخش کاربران باید بتوانند انواع اتاق ها ی هتل را با یکدیگر مقایسه کرده تا بتوانند تصمیم خود را به صورت شفاف تر انجام دهند . همچنین باید قبل از تایید نهایی پیش فاکتوری با جزئیات کامل به کاربران نمایش داده شود تا کاربران اگر در قسمتی از رزو اتاق ها اشتباهی انجام داده است متوجه شود و شروع به اصلاح آن قسمت نماید .  


 

 


ریسپانسیو بودن سایت

بدون نیاز به هیچ توضیحی همه ما می دانیم که دیگر این بخش را نمی توان نادیده گرفت بنابراین کاربران باید به راحتی تمامی آن چیزی را که در سایت و در لپ تاب و یا کامپیوتر شخصی خود می بینند در موبایل های هوشمند خود نیز مشاهده کنند و بتوانند عمیات مورد نظر خود را انجام دهند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (224)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2071


  • شیوه طراحی سایت هتل با استفاده از تجربه کاربری