Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
01

توصیه های مهم برای توسعه دهندگان و طراحان سایت

توصیه های مهم برای توسعه دهندگان و طراحان سایت

اگر شما یک برنامه نویس و یا طراح سایت باشید همیشه دنبال آخرین تکنولوژی های روز دنیا برای طراحی سایت هستید با آنکه نباید فراموش کنید که همیشه آخرین تکنولوژی ها بهترین نیستند ولی پیدا کردن تکنولوژی های روز دنیا برای طراحان یک الگوی خوبی می باشد ، طراحان بادیدن الگوهای زیبا در زمینه های مختلف می توانند از آنها در طراحی خود بهره بگیرند . همچنین طراحان می توانند نو آوری انجام شده در سایت های مختلف را پس از سفارشی سازی در کار خود استفاده نمایند ما در این مقاله می خواهیم به برخی از این سایت ها بپردازیم که توانسته اند به راحتی یک طرح خلاقانه ایجاد نمایند .

طراحی سایت برای کسب و کار محصولات دست ساز

در این سایت یک تم تهیه شده است که یک راه حل عالی برای مشتری ارائه می دهد که بتواند محصولات دست ساز را به فروش برساند . تصویر بزرگ از یک وسیله دست ساز با استفاده از اثرات جاوا اسکریپت روی محصول که آن را شفاف و زیبا جلوه می دهد در حالی که ساختار طراحی سایت طوری ایجاد شده است که دکمه خرید به خوبی در سایت نمایان می شود .


طراحی سایت برای مشتریان طراحی داخلی

مشتریان معماری داخلی و یا معماری اغلب مشکل پیدا کردن طراحان متخصص در زمینه معماری داخلی و آشنایی با آن را دارد تا بتوانند درک درستی از طراحی داخلی هنگام ایجاد سایت را داشته باشند . این سایت به خوبی یک طراحی داخلی را به تصویر کشیده است متخصصان می توانند با دیدن این سایت از یک نمونه کامل در مورد طراحی داخلی معماری بهره ببرند .


طراحی سایت هنرمندان

امروزه بسیاری از هنرمندان دوست دارند که یک سایت برای تعامل با هواداران خود داشته باشند اما طراحی سایت برای هنرمندان کار ساده ای نیست این یک طراحی خاصی است با رفتار ها و روحیه های یک هنرمند و هوادارانش بنابراین دیدن الگو های مختلف مانند این الگو می تواند طراح را در پیشبرد طراحی یاری رساند . در واقع در طراحی سایت یک هنرمند جنبه های حسی و عاطفی بیش از جنبه های کسب و کار دیده می شود همچنین آنها دوست دارند بیش از هر سایت دیگری از طریق تصاویر با هوادران و یا کاربران آنلاین خود صحبت کنند .


طراحی سایت برای صنعت غذای

صنعت غذا امروز یکی از بزرگترین صنایع جهان می باشند و طبیعی است بسیاری از شرکت های غذایی برای رقابت با رقیبان خود به دنبال یک سایت زیبا برا شرکت می باشند این سایت یکی از سایت های است که می تواند طراحان را در طراحی سایت برای صنعت غذا یاری رساند .


طراحی سایت IT

صاحبان راه اندازی فناوری در نوآوری رشد می کنند چرا که این نوع نوآوری مخصوص آن ها می باشند در واقع در هنگام طراحی سایت مخصوص IT شرکت ها و اشخاص می خواهند نشان دهند می توان به این شرکت اعتماد کرد و کارهای IT شرکت های دیگر را در دسترس بگیرند . این سایت می تواند به شما در الگو گرفتن طراحی این نوع سایت کمک کند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (181)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2072


  • توصیه های مهم برای توسعه دهندگان و طراحان سایت