Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
01

چند کتاب طراحی که باید بخوانیم

چند کتاب طراحی که باید بخوانیم

امروزه بیشتر علم ها نیاز دارند که بر روی آن ها مطالعه روزمره انجام شود در دنیای طراحی سایت این کار بیشتر صورت می گیرد . ما در این مقاله قصد داریم راجب برخی از کتاب های که باید یک طراح در به روز رسانی علم خود از آن بهره بگیرد صحبت کنیم .


Bottlenecks

 این کتاب دو جنبه بزرگ را در نظر می گیرد درک کاربران و تبدیل آن ها به تاثیر در تجارت . نویسنده این کتاب جاش لامار ، سرپرست UX در مایکروسافت می باشد . همچنین نویسنده دیگری او را در این کتاب یاری می نماید، دیوید ایوانز می باشد که سابقه طولانی در بسیاری از شرکت های طراحی در زمینه UX را با خود دارد . پس از خواندن این کتاب شما خواهید فهمید که چرا تاثیرات روانشناختی تاثیر اجتماعی ، خلق و خوی و بسیاری از موارد مختلف رفتار انسان بر روی تجارت الکترونیک تاثیر می گذارد .


طراحی با داده های بهبود یافته از طریق تست A/B

قدرت داده ها در یک طراحی اغلب نادیده گرفته می شود و این درحالی است که شیوه های طراحی و علوم داده ممکن است رشته های جداگانه ای به نظر برسند . ولی در واقعیت هر دو هم طراحی و هم علوم داده می توانند در طراحی بهتر سایت و یا محصول و داشتن یک تجربه مناسب کاربران از تجارت الکترونیک با یکدیگر همکاری نزدیکی انجام دهند . به گفته نویسندگان این کتاب راشل کینگ و الیزابت فوچیریل ، داده ها می توانندطراحی را افزایش دهند و طراحی می تواند معنای عمیق تر داده ها را به ارمغان بیاورد . این کتاب یک راهنمای علمی است که به شما کمک می کند تست A/B با ارزش داده ها را برای تصمیم گیری های طراحی و تجربه کاربری استفاده نمایید . برای انجام این کار نویسندگان مثال های دنیای واقعی و ارتباط آنها با طراحی را در این کتاب توضیح می دهند تا برای خوانندگان ملموس تر باشد .


Holodeck : روایتی از آینده فضای مجازی

اولین نسخه این کتاب در سال 2007 منتشر شد . با این حال اگر از من بپرسید این کتاب از آینده  می آید . خواندن این کتاب برای هر کسی که داستان های دیجیتال را دوست دارد توصیه می شود . این کتاب توسط نویسنده Murray مدیر آزمایشگاه پیشرفته فناوری علوم انسانی در موسسه فناوری ماساچوست می باشد . در واقع او تجربیات خود را به صورت داستان های دیجیتالی بیان می کند تا برای خوانده هم جذاب تر جلوه کند و هم آن را به صورت کامل با تجریبات خود آشنا نماید .


سلام جهان طراحی Hello Design World

هنگامی که شما شروع به یادگیری یک زبان برنامه نویسی می کنید اولین پروژه ای که خروجی از آن می گیرید Hello World می باشد ، شما باید همین کار در طراحی انجام دهید. این کتاب به صورت گام به گام به طراحی اصولی می پردازد و خواننده را با مفاهیم اساسی آشنا می نماید . نویسنده این کتاب میسون گنتری یک بینش علمی ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا مانع مفهومی بین طراحی و کد را در یک بسته کامل برطرف کنید . در این کتاب نویسنده از نظر انتزاعی در مورد تایپوگرافی ، رنگ ها و سبک ها اجتناب می کند در عوض بینش علمی در دنیای طراحی را به صورت فوق العاده ارائه می نماید .


چگونه یک سایت با محتوای عالی در 2017 طراحی کنیم

در واقع این کتاب می خواند نحوه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را شرح دهد البته با روش های نوین و متفاوت در سال 2017 . چگونگی نوشتن محتوا در سال 2017 که خزندهای موتورهای جستجو را متوجه خود کنند و محتوا برای آنها برجسته نمایند بسیار حائز اهمیت می باشد . همچنین چگونگی رتبه بندی محتوا را نیز به درستی در این کتاب توضیح می دهد . کتاب پر از توصیه های است که چگونه کاربران دوست دارند محتوا را مشاهده نمایند و چگونه صفحات وب خود را جذاب تر به کاربران آنلاین نشان دهند .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (267)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2073


  • چند کتاب طراحی که باید بخوانیم