Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
02

ابزارهای مورد استفاده قبل از شروع به طراحی

ابزارهای مورد استفاده قبل از شروع به طراحی

یک طراح و یا برنامه نویس قبل از طراحی سایت و یا توسعه آن باید از ابزارهای برای سهولت کار استفاده نماید . ما در این مقاله قصد داریم برخی از ابزارها که به روند طراحی و توسعه سایت کمک می کنند را شرح دهیم .

superbwebsitebuilders.com

این سایت یک سرویس مبتنی بر وب است که به کاربران کمک می کند تا بهترین سازندگان سایت را برای ایجاد پروژه های کاربردی و جذاب برای استفاده شخصی و یا تجاری پیدا کنند . این سایت شامل بررسی ها و مقایسه های مفیدی از شازندگان محبوب ترین سایت ها می باشد که توسط مدیر سایت هوارد استیل جمع آوری شده است . او با تجارب زیاد در این زمینه شخصا تجریه و تحلیل و مقایسه سازندگان سایت های مشهور را انجام می دهد تا مطمئن شود این کار روند درستی را به همراه دارد .


Crello

این ابزاری است که باعث می شود خلاقیت بدون مهارت انجام شود !! در واقع اگر شما مهارت لازم در زمینه طراحی را نداشته باشید ولی خلاقیت یک طراح را داشته باشید می توانید از این سایت برای ایجاد آن خلاقیت و طراحی آن استفاده نمایید . این سایت در سه مرحله کاربران را قادر می سازد تا کارهای خلاقانه خود را بدون نیاز به صرف مقداری پول انجام دهند . با انتخاب فرمت مناسب پروژه خود و طرح ای اولیه و خیره کننده می توانید طرح خود را ایجاد نمایید .


Depositphotos

محتوا نقش بسیار مهمی را در جذب مخاطب دارد . متن ، تصاویر ، ویدئو اینها بخش های جدا ناشدنی از سایت می باشند این سایت به شما اجازه می دهد تا به راحتی تصاویر مختلف را با کیفیت بالا جستجو نموده و آن ها را در سایت خود استفاده نمایید همچنین می توانید تصاویر را به فرمت Vector که سبک می باشند را جستجو کنید و آن ها را در سایت خود قرار دهید همچنین شما می توانید ویدئوهای با کیفیت نیز در زمینه های مختلف از سایت دریافت کنید و بسته به نیاز خودتان و سایت مورد نظر آن ها را در سایت قرار دهید .


ShortPixel

این یک پلاگین ورد پرس می باشد که می تواند در وب سایت که با وردپرس طراحی شده است نصب گردد و باعث فشرده سازی تصویر و بهینه سازی تصاویر در سایت شود .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (259)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2074


  • ابزارهای مورد استفاده قبل از شروع به طراحی