Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
02

نکاتی برای طراحی خبرنامه جذاب در سایت

نکاتی برای طراحی خبرنامه جذاب در سایت

خبرنامه در سایت هنوز بخشی از یک تعامل مفید بین کاربران و سایت می باشد که اگر به درستی طراحی شود فروش محصولات و خدمات سایت را نیز افزایش می دهد ، زمانی که شما بتوانید با محتوای زیبا به ایمیل های مشتریان ارتباط برقرار کنید می توانید آنها را با محصولات و خدمات جدید خود آشنا نمایید  در واقع ایمیل و خبرنامه در سایت یک بخش از طراحی تجربه کاربری در سایت محسوب می شود . همچنین طراحی خبرنامه در سایت نیز بسیار حائز اهمیت می باشد یک خبرنامه باید کوچک و نهایتا در حدود 600 پیکسل از سایت را بپوشاند . می توان خبرنامه را در یک ستون کوچک از سایت قرار داد . در تصاویر زیر چند نمونه از خبرنامه که در یک ستون و نهاتا در دو ستون در سایت به زیبای قرار گرفتند را مشاهده می کنید .


CTA های قوی

اگر قصد دارید یک ایمیل به مشتریان خود بفرستید و آن ها را ترغیب به نمایش محصولات و یا خدمات خود کنید باید در نظر داشته باشید که مهم ترین قسمت دکمه و یا لینکی است که می خواهید کاربر با زدن آن به قسمتی از سایت شما که هدف مورد نظر شما می باشد برود بنابراین باید ابتدا بدانید چگونه آنها را ترغیب به زدن این دکمه و یل لینک کنید علاوه بر اینکه باید جمله ای جذاب و هیجان انگیز مانند تخفیفات شگفت انگیز و یا دو تا بخر یک دونه رایگان ببر و مانند اینها در ایمیل ارسالی باشد ، طراحی و جذابیت بصری نیز تاثیر زیادی بر روی کلیک کردن دکمه و یا لینک مورد نظر دارد . همچنین شاید شرکت و یا سایت شما به دلیل تفاوت بودن طیف کاربران مثلا خانم ها و آقایان بخواهد محصولات خود را در دو CTA ایمیل به کاربران نشان دهد بنابراین این امر بستگی به کسب و کار شما دارد ، شرکت آدیداس این کار را برای محصولات خود انجام داده است و در ایمیل های ارسالی دو دکمه خانم ها و آقایان را قرار داده و بدین صورت هدف را برای کاربران به صورت شفاف تعیین کرده است . در واقع هدف این است که با کمترین کلیک کاربران را به داخل سایت ببرید و آن ها را ترغیب به کلیک بر روی محصولات خود کنید .


تصاویر Fold

از آنجا که ایمیل های ارسالی باید خیلی سبک و با تمامی مرورگر ها تطابق داده شود شاید نشود که از تمامی ویژگی های CSS3 استفاده کرد همچنین ناوبری در ایمیل های ارسالی وجود ندارد چرا که قصد ایمیل فرستادن به کاربران این است که آنها را ترغیب کنید که وارد سایت شوند بنابراین یکی از امکاناتی که می توان در انجام ترغیب کردن کاربران در ایمیل های ارسالی انجام داد استفاده از تصاویر Fold می باشد . این تصاویر می تواند شامل یک برند و یا لوگوی شرکت در بالای صفحه و هر چه به پایین می آییم متن های جذاب و دکمه و یا دکمه های برای CTA را طراحی کرد . توجه داشته باشید کاربران فقط چند لحظه ایمیل های دریافتی خبرنامه یک سایت را باز می کنند بنابراین سازماندهی محتوا با یک تصاویر زیبا بهترین راه برای نشان دادن همه چیزی است که شما باید آن را تبلیغ نمایید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (145)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2076


  • نکاتی برای طراحی خبرنامه جذاب در سایت