Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
02

بهترین کنفرانس های طراحی سایت در سال 2017

بهترین کنفرانس های طراحی سایت در سال 2017

همیشه برای به روز بودن تکنولوژی در طراحی سایت نیاز است که خود را در کنفرانس های جهانی معتبر ببینید و یا حداقل ویدئو آنها را تماشا کنید چرا که بسیاری از متخصصان بزرگ دنیا در آن شروع به صحبت می کنند و آینده طراحی و تجارت الکترونیک را توضیح می دهند . همچنین تکنولوژی های روز فناوری در زمینه طراحی سایت را به چالش می کشند و راه حل های برای آنها بیان می کنند. در اینجا چند کنفرانس مهم که در سال 2017 برگزار می شود را بیان می کنیم .


Enterprise UX 2017

گرچه تاریخ این کنفرانس به پایان رسیده است ولی چون در زمینه تجربه کاربری در سال 2017 می باشد باید بتوانید آن را در سایت های مختلف دانلود و تماشا کنید . این یک کنفرانس مخصوص طراحان و توسعه دهندگان در زمینه تجربه کاربری بوده است ، این کنفرانس چالش های پیش رو UX را در طراحی در سال 2017 شرح می دهد . همچنین برخی از تجارب خود را در سازمان های مختلف را توضیح می دهد .


Kerning

این کنفرانس نیز ماه پیش برگزار شده است و می توانید فایل آن را در سایت های مختلف دریافت نمایید . این کنفرانس در زمینه تایپوگرافی و به خصوص تایپوگرافی در سایت ها برگزار شده است . دو روز برای کارگاه های تایپوگرافی و یک روز برای سخنرانی و چالش های این موضوع اختصاص داده شده بود . این کنفرانس توسط اشخاص برجسته جهان در این زمینه برگزار شده است .


JavaScript International Conference

یکی از بزرگترین کنفرانس های برگزار شده در زمینه جاوا اسکریپت می باشد که در شهر زیبا ناپاکا برگزار شد . دوازده کارشناس جاوا اسکریپت و بیش از 500 شرکت در آن شرکت داشته اند و از آینده جاوا اسکریپت در عرصه طراحی سایت و آینده ان صحبت کرده اند .


Smashing Conference

دو روز کنفرانس کامل ، 10 روز کارگاه آموزشی و 15 سخنران در این کنفرانس صحبت کردند و بسیاری از شرکت کنندگان در این کنفرانس متخصصان Front-End در سایت می باشند .


CSS Day

کنفرانسی که با این نام روز CSS برگزار شده است . تمامی طراحان نقش CSS را در طراحی سایت می دانند دانستن تکنولوژی های که در آینده نزدیک و یا دور می خواهد به عنوان ویژگی های CSS به آن اضافه شود برای طراحان سایت بسیار حائز اهمیت می باشد . همچنین بزرگان و متخصصان در این زمینه به بحث و چالش های پیش رو در مورد CSS می پردازند .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (275)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2079


  • بهترین کنفرانس های طراحی سایت در سال 2017