Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
02

سایت ویک (Wake)یک ابزار همکار ساز رایگان برای تیم های طراحی سایت

سایت  ویک (Wake)یک ابزار همکار ساز رایگان برای تیم های طراحی سایت

ابزار ویک (Wake) سریعترین راه برای طراحان سایت برای به اشتراک گذاشتن کار با هم تیمی های خود می باشد این ابزار به صورت رایگان در دسترس می باشد . تیک کریس کالینی ویک طراح اولیه شبکه اجتماعی فیس بوک که با زوکربرگ آن را راه اندازی کرد با برخی از تیم های با نفوذ طراحی جهان از جمله Airbnb ، Capital One ، IBM ، ماکروسافت و... هدایت شده است . از زمان راه اندازی آن در سال 2014 ویک برای ایجاد شفافیت در فرآیند طراحی این سایت را اه اندازی کرد . کریس کالینی اعتقاد دارد ، شفافیت در طول فرآیند طراحی و تصمیم گیری ، تیم ها را قادر به ساخت و طراحی سایت ها و محصولات بهتر می کند . از طریق یک فرآیند طراحی باز ، طراحان قادر به یادگیری از یکدیگر و اصلاح ایده ها می باشند در حالی که مدیران پروژه می توانند به راحتی روند رو به رشد طراحی تیم خود را نظارت کنند .


هرگز گردش کار طراحی را مختل نکنید

سایت ویک (Wake) به طور مستقیم با ابزارهای طراحی مانند فوتوشاپ ، Sketch و Illustrator ادغام شده است . طراحان می توانند در یک روندی مشخص و شفاف از این ابزار استفاده کرده و آن را در اختیار هم تیمی های خود قرار دهند . همچنین مدیران بزرگ طراحی راجب کیفیت فرآیند این ابزار نظر مساعد داشته اند مانند مدیر طراحی برند اینترکام استوارت اسکان کوران که اذعان کرده است که فرآیند طراحی شرکت خود را با استفاده از ویک بسیار سریعتر و شفاف تر انجام می دهد ، اما چیزی که اهمیت دارد امنیت آن می باشد در این باره ویک تمامی اتصالات کاربران و هم تیمی های یک فرآیند را از رمزگذاری SSL  در سایت خود استفاده نموده است . همچنین برنامه برای مک و IOS وجود دارد تا اعضای یک تیم بتوانند هر لحظه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند .


همچنین تیم های کوچک و طراحان فردی می توانند تعاملات بیشتری با مشتریان خود داشته باشند و حتی کارهای خود را به صورت شفاف در این سایت ارائه دهند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب نماییند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (289)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2080


  • سایت  ویک (Wake)یک ابزار همکار ساز رایگان برای تیم های طراحی سایت