Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
03

ابزارهای وب که شما باید آنها را بدانید

ابزارهای وب که شما باید آنها را بدانید

طراحان سایت ، طراحان گرافیک ، شرکت ها و بالاخره هر شخصی و متخصصی که می خواهد قسمتی از طراحی و یا توسعه سایت باشد باید برخی از ابزارهای کارآمد وب را بشناسد . اما سوال اینجا مطرح می شود که چگونه می توان این ابزارها را که در پروژه به ما کمک می کنند را پیدا کرد چرا که هر روز ابزارهای معرفی می شوند که هر کدام از آنها ادعاهای دارند . ما در اینجا ابزارهای که مورد تست بسیاری از تیم های طراحی قرار گرفته اند را به خوبی مورد بررسی قرار داده ایم و می خواهیم مهم ترین آنها را شرح دهیم .

Be Theme

این سایت بزرگترین و مهم ترین تم های پلتفرم وردپرس را در خود جای داده است . اشخاص و یا شرکت های که از وردپرس برای سایت خود استفاده می کنند باید بدانند این سایت مورد اطمینان ترین سایت این پلتفرم می باشد همچنین بیش از چند صد تم رایگان در این سایت دیده می شود که می توان آن را به راحتی برای سایت خود سفارشی نمود .


ApproveMe

این یک ابزار قابل اطمینان برای هر نوع امضای دیجیتالی و آنلاین در فضای مجازی می باشد . به ویژه وقتی شما درباره برنامه های طراحی شده در پلتفرم وردپرس صحبت می کنید . افراد این تیم به ساخت محصول قدرتمند با یک تجربه کاربری بسیار جذاب سرمایه گذاری کرده اند . به محض دانلود نرم افزار این برتامه سازگار با برخی از برنامه های برتر نظیر WooCommerce ، Formdiable ، WP ، Dropbox و... نیز می باشد .


Xfive

این یک تیم با تجربه از توسعه دهندگان می باشد که از سال 2006 مشغول به کار هستند . آنها می توانند به اشخاص و یا شرکت ها و همچنین تیم طراحی و توسعه در زمینه های مختلف فنی مشاورات بسیار مفیدی را ارائه دهند . این تیم همیشه شبانه روز اشخاصی را برای مشاوره دارد بنابراین همیشه می توان به آنها در امر مشاور اطمینان کرد چرا که همیشه حضور خواهند داشت . این تیم از شرکت های کوچک تا بزرگ مشاوره می دهد شرکت های مانند مایکروسافت ، ebay ، توتیتر و ... از مشتریان آنها محسوب می شود . این تیم در زمینه طراحی سایت ، توسعه آن و کلا در هر زمینه Front-End وBack-End آماده مشاوره دادن به شرکت ها و اشخاص می باشند .


EverSign

یکی از بزرگ ترین سرویس ها امضای الکترونیکی است که شما را قادر می شارد اسناد دیجیتالی را امضا و تصویب کنید. آنها همچنین دارای امکاناتی فوق العاده در زمینه API به مشتریان خود خواهند داد . شما می توانید با پرداخت 9.99 دلار در هر ماه از این سرویس استفاده کنید .


LuckyOrange

شما با استفاده از این سایت می توانید متوجه شوید دقیقا چرا بازدیدکنندگان سایت شما خریدی در سایت شما انجام نمی دهند این امر باعث می شود که نرخ تبدیل خود را بالا ببرید . فقط با 10 دلار می توانید از این سرویس استفاده کنید همچنین آزمایشی بودن این سرویس نیز به صورت رایگان ارائه می شود .


WebbyMonks

این سایت برای مشتریان خود فتوشاپ و PSD را به HTML/CSS تبدیل می کند . تیم این سایت خیلی زود فتوشاپ طراحی شده را به HTMLتبدیل می کند و هزینه بسیار کمی نسبت به آن می گیرد که باعث شده است مشتریان بیشتری به آن مراجعه کنند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (251)
کد خبر: 2085


  • ابزارهای وب که شما باید آنها را بدانید