Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
03

مستندهای برای الهام بخشی یک طراحی

مستندهای برای الهام بخشی یک طراحی

مستندها تاثیر عمیقی بر روی آموزش اشخاص برای یادگیری یک رشته و یا فن دارد ، همین روش نیز در طراحی صدق می کند چرا که باعث الهام بخش بودن موقع دیدن این نوع مستندات به طراحان می شود . ما در این مقاله چند مستند که از لحاظ طراحی برای بسیاری از طراحان سایت و یا طراحان محصولات و نرم افزارها الهام بخش بوده است را شرح می دهیم . تقریبا تمامی این مستندات به صورت رایگان در دسترس همه قرار گرفته اند تا طراحان و علاقه مندان بتوانند آن ها را به خوبی مطالعه کنند .

Design Is Future

این مستند درباره طراحی آینده می باشد که در هفته طراحی در بارسلونا برگزار می شد ایجاد گردید . ایده هایی را برای آینده طراحی و مواردی که در یک دهه گذشته انجام شده است را مورد بررسی قرار می دهند . همچنین برخی از اندیشه های جالب در مورد نقش طراحی در یک محصول و یا سایت و سوالات و پاسخ های برخی از حرفه ای ترین متخصصان در سراسر جهان را می توانید در این مستند ببینید.


Design & Thinking

طراحی و تفکر مصاحبه با افراد برجسته شرکت هایی مانند Autodesk  ، Coca-Cola با توجه به روند تفکر طراحی و توانایی طراحی برای تاثیر قابل توجهی بر مشکلات دنیای واقعی و کسب و کارهای آنلاین می باشد . همچنین در مورد چگونگی تصمیم گیری استراتژیک و تفکر طراحی  صحبت های بسیار مهمی در این مستند می شود .


The Modern Russian Design

مستند سرگئی شاندویچ طراح مدرن روسی می باشد او که متخصص طراحی های منحصر به فرد است و دارای 20 سال سابقع در زیمنه طراحی می باشد در مورد چالش های طراحی و روشهای به کار گرفته شده صحبت می کند . مستند دارای چنیدن زمیه طراحی از جمله طراحی سایت ، طراحی گرافیک ، طراحی صنعت و ...می باشد .


– Trends in UI, Interaction, & Experience Design اتصال ، روند در UI ، تعامل و طراحی تجربه کاربری

این مستند یک مستند کوتاه اما جالب می باشد که نشان می دهد 3 تا 5 سال اخیر در طراحی چه مواردی گذشته و چه تکنولوژی های مطرح شده است . این مستند به طور خاص به بررسی آینده تعامل و طراحی تجربه کاربری می پردازد .


جفری زلدمن 20 سال تجربه طراحی سایت

یک شخصیت الهام بخش در طراحی سایت ، این مستند جفری زلدمن در مورد مورضوعات مختلف در مورد گذشته ، حال ، آینده طراحی سایت می باشد که مورد بحث قرار می گیرد . این مستند به ویژه برای طراحان و توسعه دهندگان سایت توصیه می شود کسانی که به دنبال طرح های نوین و الهام بخش در سایت می باشند می توانند از تجربیات این متخصص بی نظیر استفاده نمایند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (250)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2089


  • مستندهای برای الهام بخشی یک طراحی