Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
04

ابزارهای مفید سایت در سال 2017

ابزارهای مفید سایت در سال 2017

امروزه بسیاری از توسعه دهندگان و طراحان دوست دارند ابزارهای متنوعی را برای پیشبرد سریع کارهای خود استفاده نمایند . ما در این مقاله می خواهیم ابزارهای به روز امسال (2017) را به شما بیان نماییم تا بتوانید از آنها در موارد مورد نیاز خود استفاده نمایید .

Codester.com

این یک سایتی است که شما می توانید هر چیزی درباره سایت و ابزارهای آن بیابید از PSD های زیبا ، تم های HTML ، اسکریپت های جذاب برای استفاده در طراحی سایت و بسیاری موارد دیگر . این سایت اجازه می دهد هر شخصی فروشگاه خاص خود را ایجاد نماید و تولیدات و طرح های خود را برای فرش در فرشگاه خود قرار دهد .


Host-tracker.com

این سرویس یکی از قدرتمند ترین سرویس های مورد استفاده برای تجارت الکترونیک می باشد همچنین شما به راحتی می توانید از این سایت یک وب سرویس برای تلگرام ، واتس آپ و... دریافت نمایید تا هر تغییراتی مانند دان شدن سایت را سریعا به شما اطلاع دهد . همچنین آمارهای از کاربران از نحوه اتصال آنها به سایت شما و مسیرهای که در سایت شما پیموده اند را می دهد .


FreelanceLogoDesign.com

این سرویس یکی از مهمترین بخش های است که یک طراحی سایت باید آن را داشته باشد در واقع برند بودن سایت به لوگوی زیبای آن می باشد ، در این سایت شما می توانید لوگوی مورد نظر خود را سفارش بدهیم و تیم این سایت آن را با مهارت ها و تجربه خود به بهترین نحوه پیاده سازی می کند.


DealFuel.com

این یکی از سایت های است که متخصصان گرافیک آن را دوست دارد نظرات و گرافیک های بکار رفته در این سایت الهام بخش بسیاری از متخصصان دراین زمینه بوده است . این سایت روزانه اطلاعات خود در زمینه های مختلف گرافیک را به روز رسانی می کند . همچنین دوره های آنلاین و کتاب های الکترونیکی زیادی در این سایت برای آموزش پیدا می کنید .

 

DesignBombs.com

تقریبا هر کسب و کار آنلاینی نیاز به وبلاگی برای خود دارد اگر هنوز وبلاگی برای خود ندارید این سایت به شما کمک می کند تا یک وبلاگ مفید برای خود ایجاد نمایید . همچنین این وبلاگ از پلتفرم های نظیر وردپرس برای این کار استفاده می کند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (254)
کد خبر: 2092


  • ابزارهای مفید سایت در سال 2017