Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
06

چه نوع طراحی برای startup ها مناسب می باشد

چه نوع طراحی برای startup ها مناسب می باشد

طراحی برای startup های مختلف تفاوت زیادی به یک طراحی معمولی دارد ، در این نوع طراحی ها اگر تجربه کاربری خوبی نداشته باشید کار در شروع با مشکلات فراوانی همراه خواهد شد . البته startup ها می دانند که برای کار خود نیاز دارند یک طراحی سایت موثر داشته باشند برای همین بسیاری از آنها اشخاصی را با مهارت بالای طراحی استخدام می کنند . آنها می دانند استراتژی به کار رفته در startup بدون داشتن سایت مناسب وجود نخواهد داشت . در واقع بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی و سایت های مشهور و پر طرفدار از همین startup نشات می گیرد چرا که بسیاری از آنها درک درستی از طراحی سایت دارند و می خواهند بر روی سایت خود وقت و هزینه صرف نمایند . Wells Riley متخصص UX ، گرافیک و رابط کاربری در مورد startup ها چنین می گوید : در واقع طراحی در startup ها چیست ؟ آیا برجسته کردن آرم و برند تجاری است ؟ "آیا فقط یک تم زیبا برای سایت می باشد ؟ آیا فقط نوآوری در طراحی است؟ نه آن چیزی بالاتر از اینهاست آن چیزی است که تا به حال کاربران نه در طراحی و نه در کاربرد ندیده اند." Startup ها برای نشان دادن خود به کاربران نیاز به یک طراحی سایت بی نظیر دارند چرا که اولین چیزی که کاربران می بینند ظاهر سایت می باشد .


عناصر کلیدی طراحی شامل موارد زیر می باشد :

·         نوآوری : نوآوری در طراحی به طور مدام در حال حرکت می باشد با پیشرفت تکنولوژی طراحی نوآورانه باید به سرعت حرکت کند . در واقع بر اساس باور بسیاری از متخصصان طراحی نوآورانه همواره در کنار تکنولوژی حرکت کرده و نمی تواند به پایان برسد .

·         سودمندی محصول : سودمندی یک محصول بوسیله ارتباط روانشناختی آن به ارمغان می آید و همچنین زیبایی شناسی آن می باشد. خوب، طراحی فکری محصول مفید را برجسته می کند و مراقب نواقص ایجاد هر عنصری است که این هدف را برآورده نمی کند.

·         بی نظیری : طراحی به عنوان نه کار هنری و یا یک شی تزوینی شناخته می شود برلکه باید در پیشبرد اهداف سایت باشد اگر طراحی باعث جلوگیری از این هدف باشد در واقع کار خود را نقض کرد است .


·         صادقانه : یک طراحی علاوه بر اینکه باید برندتجاری شرکت ، محصولات و یا خدمات را برجسته نماید اما نباید گزاف گویی انجام دهد چرا که پس از مدتی که کاربران با محصولات و یا خدمات آشنا می شوند در میابند که این چیزی نبوده است که به نظر می رسید.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (240)
کد خبر: 2106


  • چه نوع طراحی برای startup ها مناسب می باشد