Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
06

نکاتی برای طراحی سایت و نمونه کارها

نکاتی برای طراحی سایت و نمونه کارها

طراحان همیشه نگران این هستند که چگونه می توانند نمونه کارهای خود را به شکلی مناسب در سایت نمایش دهند . طراح زمان زیادی را در فتوشاپ برای طراحی صرف می کند ، صدها طرح را برای خود می سازد و بعد از دوماه متوجه می شود هنوز آن چیزی که می خواهد نتوانسته است طراحی کند . اما چگونه یک نمونه کار درست برای مشتری با صرف و زمان مناسب طراحی کنیم ؟ اولا قبل از ایجاد طراحی باید موارد زیر را مشخص نمایید :

·         آیا می خواهید محصول خود را بفروشید

·         می خواهید محصولات را چگونه به نمایش بگذارید

·         آشنایی با مشتریان آن کسب و کار


می توانید اهداف خود را قبل از طراحی بنویسید و ارزش گذاری نماییند مثلا فروش محصولات دارای ارزش 0.5 ، محصولات ویترین دارای ارزش 2.5 و... اینها باعث می شود بدانید از کدام بخش شروع به کار نمایید و چه مقدار برای هر کدام زمان صرف نمایید . اکنون نوبت طراحی نمونه اولیه است البته برای فهم بهتر در طراحی به سراغ مداد و کاغذ بروید همچنین محدودیت زمان را باید در نظر بگیرید و برای نمونه اولیه یک زمان حدود یک ساعت را در نظر داشته باشیم . سپس شروع به طراحی کنید ابتدا اولویت های که قرار دهید را نگاه کنید و براساس آن طراحی خود را شروع نمایید اینکه به چه شکل باید محصولات خود را همراه با برند شرکت برجسته نماید در این بخش مورد توجه قرار می گیرد .


سعی کنید تمامی کارهای که در طراحی اولیه انجام داده اید را به صورت شفاف در طراحی نهایی به کار ببرید . البته این آخرین نمونه کار شما نخواهد بود و باید بدانید پس از انتشار آن در اینترنت و نشان دادن آن به مشتری ممکن است طرح با کمی تغییر همراه باشد اما کلیات آن با توجه به دریافت نیازمندی های مشتری در مرحله اول و تفکر یک ساعته در مورد اولویت های اولیه طراحی ، همان چیزی است که انجام شده و مشتری آن را می بیند . اگر مشتری از بخش های ناراضی است باید ببنید که کدام اولویت شما می باشد اگر اولویت کمتری می باشد باید زمان و اولویت آن بخش را برای اصلاح آن قسمت زیاد نمایید .

 

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (258)
کد خبر: 2107


  • نکاتی برای طراحی سایت و نمونه کارها