Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
08

روش های که با آن یک طراحی سایت عالی درست نمایید

روش های که با آن یک طراحی سایت عالی درست نمایید

یک طراحی سایت زیبا و جذاب که رضایت تمامی یا اکثر کاربران را به همراه داشته باشد آرزوی یک کسب و کار آنلاین می باشد . اما به چه شکل این کار را باید انجام دهیم ؟ چه روش ها و تکنیک های مورد نیاز می باشد ؟ ما در این مقاله می خواهیم به برخی از این موارد بپردازیم و روش های مهم برای به دست آوردن یک سایت حرفه ای و جذاب را شرح دهیم .

آنها با مفاهیم و نه فقط با تکنیک های طراحی کار می کنند

بسیاری از طراحان حرفه ای می دانند که تکنیک و روش های آن باید در خدمت هدف مورد نظر آنها باشند و نه اینکه هدف درخدمت تکنیک ها مصرف شود همچنین مفاهیم یک طراحی برای یک کسب و کار را به درستی درک می کنند و براساس آن کسب و کار شروع به طراحی می کنند و تکنیک را وسیله ای برای رسیدن به آن می دانند


یک طراح رویا می سازد اما واقعیت را نیز نادیده نمی گیرد

طراح رویا پرداز است خارج از واقعیت فکر می کند تا بتواند طراحی فوق العاده ای ایجاد نماید ولی بعد از آن یک طرح عملی از نوآوری خود طراحی می کند و آن را با واقعیت تطبیق می دهد . طراحان هرگز تجربه کاربری (UX) را نادیده نمی گیرند و به آن به عنوان بهترین روش برای رسیدن به هدف خود فکر می کنند . طراحان خلاق همیشه به دنبال راه حل رویاهای خود می گردند.


طراحان به فکر ترکیب روش ها و تکنیک ها برای طراحی خود می باشند

یادگیری روش ها و تکنیک های روز طراحی همیهش برای طراحان جذاب بوده است و آنها هیچ وقت از یادگیری خسته نمی شوند چرا که یادگیری را جز طراحی خلاقانه می دانند و می دانند با آموزش و فراگیری این روش ها و تکنیک ها است که می توان به طراحی خلاقانه خود کمک کرد و آن را پیاده سازی نماید . با هیمین روش ها و تکنیک ها و ترکیب آنها یک طراحی ظریف و زیبا خلق می شود .


طراحان وب خلاق ابزارهایی را انتخاب می کنند که نیازشان به کمال را برآورده می کنند

برخی از ابزارها باعث می شود که طراحان فقط زمان زیادی را صرف طراحی کنند ولی به آن ها حس درستی از طراحی نمی دهد یک طراح حرفه ای ابزارهای را انتخاب می کنند که بتواند در سریعترین زمان ممکن بهترین طراحی را انجام دهد و امکانات آن برای طراحی که انجام می دهد مناسب باشد ، یک طراح باید بداند کدام ابزار به درد چه قسمتی از طراحی می خورد و متناسب با آن عمل نماید .

به زمان توجه کنید

یک طراح می داند تا ابد نمی تواند طراحی کند چرا که مشتریان و کاربران یک سایت تا ابد منتظر یک سایت نخواهند ماند بنابراین با یک برنامه ریزی منظم سعی می کند اهداف اصلی را در اولویت کار قرار دهد و سپس به موارد دیگر بپردازد همچنین نیاز است فاز های متعددی ایجاد کرده و در هر فاز نمونه ای از کار را به مشتری نشان دهد تا مشتریان مطمئن شود کار در دست انجام است .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (250)
کد خبر: 2121


  • روش های که با آن یک طراحی سایت عالی درست نمایید