Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
08

سایت های برای الگو گرفتن در طراحی سایت مسافرتی

سایت های برای الگو گرفتن در طراحی سایت مسافرتی

الگو گرفتن از سایت های مشهمور و یا جذاب همیشه یکی از راههای موفق در زمینه طراحی سایت بوده است ، بسیاری از طراحان حرفه ای با بهره گرفتن از این روش اقدام به ایجاد و خلق نوآوری های خود کرده اند . مادر این مقاله قصد داریم راجب برخی از این سایت ها که بسیار جذاب می باشد و می توان از آنها الگوهای درستی گرفت صحبت کنیم .

سایت های هتل و مسافرتی

هتل Pygmy Elephant آزانس مسافرتی است که سایت خود را با تجربه بصری فرا گیر ارائه می دهد . این باعث می شود کاربران تشویق به بازدید از این سایت شوند . پس زیمنه پویا ، فیلم ها ، گرافیک زیبا و جزئیات تعاملی چیزی است که باعث ایجاد چنین استثنایی می شود.


سایت Cruise Me از ویژگی های پیشرفته این به منظور تعامل جذاب و زیبا برای مخاطبان خود بهره می برد ، صفحه اصلی به مخاطبان آنلاین با یک نقشه تعاملی و زیبا خوش آمد گویی می کند . هر علامتی در این نقشه با یک پنجره pop up نمایش داده می شود که مسافران می توانند با توجه به بودجه خود و تصمیم که برای سفر گرفته اند آن علامت ها را انتخاب کنند . بخش بعدی مجموعه ای از تورهایی است که به صورت زیبا برای مخاطبان نمایش داده می شود این یک نوع طراحی کاملا تعاملی و دلپذیر می باشد که کاربر در هنگام کار از آن خسته نمی شود .


سایت Bird Luxury Travel PR با تصاویر دیدنی و جذاب پر شده است . از نوار لغزنده و جذاب آن که کاربران می توانند با آن سایت را پیمایش کنند تا گرافیک زیبای آن حس سفر را به مسافران و علاقه مندان می دهد . باید بدانیم یک طراحی سایت زیبا برای هر کسب و کار باید آن حس را در مخاطب خود هنگام تعامل با سایت به آن ها ایجاد نماید.


سایت S-Trip دارای یک رابط کاربری با محتوای است که در ابتدای آن مطالب و متن ها و تصاویر چند رسانه ای قرار گرفته است . اما با این وجود تمامی المان ها در جای خود به صورت منظم قرار دارد . منو کشویی با تصاویر ، فیلم ها و ویجت پر شده است . این یک طرح شلوغ برای سایت ولی با نظم می باشد و به طراح نشان می دهد چگونه می توان یک طرح شلوغ ولی جذاب برای کاربران ارائه کرد .


سایت Batty Langleys یک نمونه از سایت های کلاسیک و لوکس را نشان می دهد . سایت های با تصاویر زرق و برق دار و تصاویر فوق العاده که با اثرات پویا غنی شده است . این سایت شما را به زمان های دور و باستان می برد همچنین طراح با مهارت فوق العاده خود در این طراحی اقدام به معرفی هتل بی نظیر در این فضا کرده است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (211)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2123


  • سایت های برای الگو گرفتن در طراحی سایت مسافرتی