Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
09

دیوتون (Duotone) روش جدیدی برای طراحی سایت

دیوتون (Duotone) روش جدیدی برای طراحی سایت

دیوتون (Duotone) روشی است که به کمک آن حالتی از رنگ ها به وجود می آید که در آن عکس و تصاویر سایت احساسی خارق العاده را از ترکیب خود به مخاطب به وجود می آورد. در واقع آن رنگ های معمولی که به وسیله یک طراح سایت خوش ذوق و خلاق تبدیل به یک طراحی فوق العاده برای تصاویر  سایت می شود . ما در اینجا قصد داریم با برخی از این سایت ها که از این روش استفاده کرده اند بپردازیم .

سایت آدیداس

صفحه اصلی این کمپین با مجموعه ای از پیش زمینه های عکس و رنگ های باورنکردنی ساخته شده است که به لطف روش دیوتون (Duotone) شیک و مدرن شده است . آنها یک فضای شگفت انگیز را ایجاد می کنند که مطابقت با برند را تقویت می کنند و سبکی ورزشی را تقویت می کنند.


سایت میراژ

در این سایت رنگ های قرمز و آبی طوری با یکدیگر ادغام شده است که یک زیبا شناسی منحصر به فرد را ایجاد کرده اند همچنین این ترکیب رنگ محتوای سفید بر روی سایت را به شکلی باورنکردنی مورد توجه مخاطبان قرار می دهد.


روند فورد

صفحه اصلی این سایت دارای ویژگی های چند پس زمینه می باشد که با روش دیوتون (Duotone) به صورت ماهرانه ای رنگ آمیزی شده است همه چیز در این سایت آرام به نظر می رسد و آرامش خاص و عجیبی را به مخاطب هنگام نمایش ایجاد می کند و باعث کنجکاوی بیشتر مخاطب به جزئیات سایت می شود


سه گانه 9

طراحی این سایت با استفاده از رنگ های قرمز و سیاه می باشد که با روش دیوتون (Duotone) به شکل زیبایی رنگ آمیزی شده است ، در این سایت رنگ بر روی احساسات تاثیر قابل توجهی گذاشته است .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (318)
کد خبر: 2131


  • دیوتون (Duotone) روش جدیدی برای طراحی سایت