Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
10

اسلایدرها و Carousels رایگان با بوت استرپ در طراحی سایت

اسلایدرها و Carousels رایگان با بوت استرپ در طراحی سایت

امروزه به سختی می توانید سایتی را ببینید که در هدر آن اسلایدر که تصاویر را یکی پس از دیگری نشان می دهد وجود نداشته باشد در واقع در این قسمت از سایت موارد مهم مانند محصولات جدید و یا تخفیفات و در بعضی موارد آگهی های تبلیغاتی قرار می گیرد چرا که یکی از بخش های جذاب سایت و اولین چیزی که تقریبا هنگام لود یک صفحه سایت مخاطبان می بینند همین اسلایدر می باشد . ما قصد داریم برخی از بهترین و رایج ترین اسلایدر که رایگان نیز می باشند را در این مقاله شرح دهیم .

Jssor Slider

این نوع اسلایدر از آخرین تکنولوژی بوتسترپ برای تولید و طراحی اسلایدر خود استفاده می کند که بتواند تمامی تصاویر را برای هر دیوایس متصل به اینترنت سازگار نماید چرا که با این کار می تواند تجربه کاربری مناسبی برای موبایل های هوشمند و تبلت ها ایجاد نماید . همچنین این اسلایدر را می توان به راحتی برای هر سایتی سفارشی کرد .


Bootstrap Carousel with Text

همان طوری که از نام مستعار آن مشخص می باشد طراح قادر خواهد بود نه تنها تصاویر را به صورت زیبا به کاربر نمایش دهد بلکه در هنگام طراحی سایت می تواند متن را نیز با این اسلایدر به کاربران نشان دهد علاوه بر این طراح می تواند با خلاقیتی که در HTML دارد محتوای بهتری در اسلایدر قرار دهد .


Bootstrap Carousel Tooltip

اگر دوست دارید در هنگام طراحی اسلایدر در بخشی های از تصاویر علامت های و یا نشانه هایی قرار دهید که هنگام قرار گیری موس بر روی آن نشانه ها در تصاویر اسلایدر متنی با یک زیبای بصری منحصر به فرد مانند یک Tooltip نمایش داده شود حتما این اسلایدر را امتحان کنید .


Full Slider

این اسلایدر به صورت کاملا بزرگ طراحی شده است به طور که کاربر هنگام ورود به سایت نتواند آن را نادیده بگیرد، همچنین نوار هدایت شونده و تمامی موارد آن از بوتسترپ نسخه 3 استفاده کرده است .


Bootstrap Carousel Categories

در بعضی مواقع طراح دوست دارد هنگام طراحی سایت اسلایدری داشته باشد که به دو قسمت مساوی تقسیم شود قسمت اول شامل متن و قسمت دوم توضیحات کاملی راجب تصویر باشد شاید این تصویر بیان کننده یک محصول و یا خدماتی است که نیاز به توضیح بیشتری هنگام نمایش دارد و شاید می خواهد جزئیات بیشتری را در اختیار کاربران سایت قرار دهد در چنین مواقعی استفاده از این اسلایدر توصیه می شود چرا که این اسلایدر دقیقا کاری را می کند که توضیح داده شد .


Responsive bs-carousel with Hero Headers

این اسلایدر یک اسلایدر سبک و کم وزن می باشد چرا که در برخی موارد سبک بودن اسلایدر برای یک طراح مهم می باشد و می خواهد با سرعت بالا تصاویر و متن های ویترین سایت قابل نمایش باشد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (276)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2139


  • اسلایدرها و Carousels رایگان با بوت استرپ در طراحی سایت