Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
11

آیکون های متریال دیزاین در سایت

آیکون های متریال دیزاین در سایت

همان طوری که طراحان می دانند امروزه آیکون های متریال دیزاین بخش جدا ناشدنی از یک طراحی سایت را شامل می شوند چرا که باعث ایجاد زیبای بصری در یک سایت شده اند . این آیکون ها طوری طراحی شده اند که به بهترین شیوه با کاربران تعامل برقرار می کنند و یک تجربه کاربری موثر برای آنها ایجاد می نمایند . همچنین این آیکون ها با تمامی دیوایس های اینترنتی نظیر موبایل های هوشمند و تبلت ها سازگار هستند و تمامی مرورگرهای وب آنها را پشتیبانی می کنند . ما می خواهیم چند مثال از این آیکون ها را در این مقاله بررسی نماییم

آیکون سایت متریال دیزاین

این مجموعه شش آیکون مختلف را پوشش می دهد که به طرز ماهرانه جزئیات را به تصویر می کشد هر آیتم دارای پالت رنگ متناوب می باشد که به طور ماهرانه ای به ویژگی سه بعدی متصل شده است در واقع هنگام استفاده از این نوع آیکون ها فکر می کنید با یک المان سه بعدی در سایت روبرو شده اید.


نماد تجزیه و تحلیل متریال دیزاین

این نماد می تواند در سایت برای تجزیه و تحلیل مواردی که نیاز است مورد استفاده قرار گیرد ، این نماد در واقع از اشکال هندسی ساده و جذاب استفاده شده است و براساس نوعی خاصی که نشان دهنده تجریه و تجلیل باشد رنگ گذاری می شود .


نماد گوگل مپ و Streetview

امروزه تقریبا تمامی سایت ها هنگام طراحی نیاز دارند که محل قرار گیری شرکت با استفاده از گوگل مپ در سایت قرار گیرد این نماد می تواند به بهتر نشان دادن این قسمت از سایت کمک کند .


آیکون های خدمات عمومی به صورت فلت (Flat)

همانطور که انتظار می رود متریال دیزاین بخشی از آیکون  های خود را که نماد خدمات عمومی یک سایت می باشد به صورت فلت در اختیار طراحان قرار می دهند تا بتوانند این نوع آیکون ها که مورد استفاده عمومی زیادی در سایت برای تعامل با کاربران را دارد به صورت زیبای مورد استفاده قرار دهند تا کاربران بهترین تجربه کاربری را در این بخش با فلت بودن آیکون ها داشته باشند .


آیکون های نمودار

همیشه طراحان و توسعه دهندگان می خواهند آمارها و یا گزارشاتی که به مدیران سایت می دهند به صورت گرافیکی باشد چرا که بهترین تجربه کاربری (UX) را بین سایت و آنها ایجاد می کند از این رو متریال دیزاین همیشه توجه خاصی به این بخش نشان داده است و انواع نمودار ها با ویژگی های مختلف را تولید کرده است که طراحان و یا توسعه دهندگان هنگام طراحی سایت از آن بهره ببرند .

 

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (216)
کد خبر: 2144


  • آیکون های متریال دیزاین در سایت