Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
11

طراحی سایت با پس زمینه ویدئو

طراحی سایت با پس زمینه ویدئو

ویژگی های جدید HTML5 این امکان را به طراحان سایت داده است تا بتوانند در پشت یک پس زمینه سایت یک ویدئو را اجرا نمایند . این ویدئو کوتاه به خاطر فرمت های کم حجمی که با تکنولوژی های روز فناوری و به کمک ویژگی های جدید HTML5 اجرا می شود بسیار سبک تر از یک ویدئو معمولی می باشد بنابراین با سرعت امروزی اینترنت که نسبت به چند سال اخیر قابل مقایسه نیست باعث می شود سایت برای بیننده بسیار زیبا و جذاب به نظر برسد . همچنین پیشتیبانی از این ویژگی در انواع مرورگرها خیال طراحان را برای استفاده از این ویژگی در طراحی سایت راحت کرده است . ما در این مقاله قصد داریم چند نمونه جذاب و منحصر به فردی که از ویژگی استفاده کرده اند را مورد بررسی قرار دهیم .

Haigh and Hastings

این سایت تمامی پس زمینه صفحه دارای یک ویدئو سبک می باشد که مرتبا هدف سایت را تکرار می کند همچنین استفاده از منو زیبای آن هنگامی که این ویدئو اجرا می شود بسیار هوشمندانه است چرا که ویدئو طوری طراحی شده است که بخش مات ویدئو در قسمت منو شفاف سایت قرار گیرد که از این نظر هنگام دیدن سایت منو شفاف به نظر برسد و کاربران مسیر خود را برای هدایت درون صفحات سایت گم نکنند.


Webgriffe

این سایت ابتدا با خوش آمد گویی در ویدئو پس زمینه سایت خود کاربران را همراهی می کند و سپس نام تجاری خود را به آنها به صورت زیبا نشان می دهد این دقیقا هدفی است که باید سایت ها دنبال کنند برجسته کردن برند شرکت یا سایت در هر قسمتی که بیشترین توجه توسط کاربران انجام می شود . همچنین به صورت کوتاه نشان امکانات سایت را بیان می کند.


Spacejunk

این سایت از اولین ثانیه ها سعی کرده است کاربران را متوجه محصولات و خدمات سایت نماید و در ویدئو ود بیشتر بر روی کیفیت محصولات و اعتماد کردن به محصولات پرداخته است ، توجه این سایت به کیفیت فیلم و تصاویر آن در نوع خود منحصر به فرد می باشد .


وب سایتی با سه قسمت در یک ویدئو

این سایت شاید بی نظیرترین کار موجود در یک ویدئو پس زمینه را انجام داده است ، از آنجای که ویدئو پس زمینه باید دارای حجم کم و بیان کننده بیشترین اهداف سایت باشد این سایت با تقسیم کردن ویدئو به سه بخش مساوی و مجزا به طور همزمان به برجسته کردن برند ، نمایش محصولات و نمایش خدمات سایت و شرکت پرداخته است به طوری که کاربران می توانند همزمان هر سه بخش را ببینند و از امکانات محصولات ، خدمات آن در زمان کوتاه لذت ببرند و همچنین به خاطر اینکه ویدئو پس زمینه ها تکرار می شوند می تواند در صورت متوجه نشدن با ندیدن بخشی به کمی مکث کوتاه آن بخش را دوباره ببینند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (260)
کد خبر: 2145


  • طراحی سایت با پس زمینه ویدئو