Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
11

طراحی سایت با تکسچر

طراحی سایت با تکسچر

طراحان سایت برای جان بخشیدن به یک سایت از روش های زیادی استفاده می کنند یکی از این موارد استفاده از تکسچر در طراحی سایت می باشد چرا که باعث طبیعی تر جلوه دادن سایت و المان های آن می شود . همچنین با وجود اینکه تکسچر های متفاوتی در طراحی استفاده می شود ولی استفاده از تکسچرهای چوب یکی از مناسب ترین مواردی است که می تواند با هر نوع پروژه سایتی ادغام شود. این نوع تکسچر دارای نوعی بافت آزاد می باشد که مفاهیم مربوط به محیط زیست را که امروزه در تمامی کسب و کار ها می توان ردپای آن را مشاهده کرد القا می کند . در طول چند سال اخیر تکسچر ها نقش مهمی برای طراحی سایت های شخصی و کسب و کار ایجاد کرده اند و اخیرا استفاده از پس زمینه تکسچر جوبی برای ایجاد زیبای بصری افزایش یافته است . برخی از طراحان برای اینکه طبیعت و مبحث محیط زیست را در سایت خود به بیننده القا نمایند از این تکسچر در لوگوی خود و یا در المان های سایت مانند دکمه و... استفاده می کنند . البته باید توجه داشت ترکیب این نوع تکسچر با رنگ سایت و موارد مختلف همخوانی داشته باشد چرا که در صورت استفاده اشتباه از تکسچرها بخصوص تکسچر چوب نه تنها باعث جذب مشتری نمی شود بلکه نارضایتی مشتری را نیز به همراه خواهد داشت . اصولا تکسچرها نمایانگر یک شی و یا یک الگو می باشد مثلا تکسچر چوب بیشتر کاربران را به یاد طبیعت می اندازد و در سایت های با مزمون طراحی داخلی ، معماری و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . این باعث شده است این نوع تکسچر در نمونه های مختلف سایت مورد استفاده قرار گیرد که ما به برخی از آن ها می پردازیم .

Bg Texture – wood

این تکسچر یک نوع چوب نسبتا کوچک می باشد که دارای سایه قهوه ای و تیره ای رنگ می باشد که ظرافت خواصی را به این تکسچر داده است .


45 تکسچر چوب تمیز و شفاف

45 تکسچر در این نوع قالب وجود دارد که طراحان می توانند براساس سلیقه خود یکی از آنها را در طراحی سایت خود به کار گیرند این نوع تکسچرها بسیار شفاف و تمیز می باشند که دارای رنگ های مختلفی از قبیل خاکستری صورتی ، نارنجی ، خاکستری و... است .


چوب بریده نشده

این چوب در برخی از سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد و حس بی نظیری را به کاربران هنگام تماشای آن می دهد رزولیشن آن 960dpi می باشد و بیشتر در اندازه های 1024 پیکسل مورد استفاده قرار می گیرد.


چندین تکسچرهای دیگر را نیز در پایین می بینید .


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (368)
کد خبر: 2146


  • طراحی سایت با تکسچر